Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ 19.02.2024 (понеділок) розпочнеться о 15.00 (зал засідань, 1 корпус)
Четвер, 15 лютого 2024 16:43

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
19 лютого 2024 року (понеділок) о 15.00
відбудеться засідання ВЧЕНОЇ РАДИ
Черкаського державного технологічного університету.
(зал засідань, 1 корпус)

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Атестаційні справи.

2. Про ухвалення річного фінансового звіту Черкаського державного технологічного університету за 2023 рік.

Доповідач: головний бухгалтер Антоненко Я.С.

3. Про результати роботи комісії з моніторингу освітньої діяльності та якості вищої освіти, затвердження освітніх програм і навчальних планів спеціальностей університету.

Доповідач: перший проректор (голова комісії з моніторингу освітньої діяльності та якості вищої освіти) А.В. Гончаров.

4. Про внесення змін до Положення про щорічну премію за вагомі наукові досягнення здобувачів вищої освіти Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: проректор з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків Фауре Е.В.

5. Про внесення змін до Порядку підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: завідувач аспірантури Паламарчук Д.М.

6. Про внесення змін до Порядку присудження ступеня доктора філософії в Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: завідувач аспірантури Паламарчук Д.М.

7. Звіт за результатами виконання завершеної розробки, яка виконувалася на кафедрі у межах робочого часу викладачів і зареєстрована в УкрІНТЕІ «Імітаційна модель статистичного обстеження населення на цукровий діабет» (№ держ.реєстрації 0122U201519). Наукові керівники: к.т.н., доцент Карапетян Анаіт Радіківна; к.т.н., доцент Лапта Станіслав Сергійович; к.т.н. Лелеко Сергій Анатолійович.

Доповідач: науковий керівник Карапетян А.Р.

8. Про результати зимової екзаменаційної сесії.

Доповідачі: декани факультетів.

9. Різне.

УВАГА!!!

У разі оголошення повітряної тривоги Черкаською обласною військовою адміністрацією засідання вченої ради розпочнеться через 10 хвилин після її закінчення.

З повагою секретар вченої ради                                                                Ірина Миронець