Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ 18.12.2023 (понеділок) розпочнеться о 15:00 (зал засідань, 1 корпус)
Четвер, 14 грудня 2023 12:22

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
18 грудня 2023 року (понеділок) о 15:00
відбудеться засідання ВЧЕНОЇ РАДИ
Черкаського державного технологічного університету.
(зал засідань, 1 корпус)

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Атестаційні справи (на присвоєння вченого звання професора – Пріхно І.М.)

2. Про затвердження Стратегії розвитку Черкаського державного технологічного університету на 2024 – 2028 роки.
Доповідач: перший проректор Гончаров А.В.

3. Про результати роботи комісії з моніторингу освітньої діяльності та якості вищої освіти, затвердження освітніх програм і навчальних планів спеціальностей університету.
Доповідач: перший проректор (голова комісії з моніторингу освітньої діяльності та якості вищої освіти) А.В. Гончаров.

4. Про стан гуманітарно-виховної роботи у Черкаському державному технологічному університеті, перспективи розвитку.
Доповідач: проректор з гуманітарно-виховних питань Лазуренко В.М.

5. Про затвердження Стратегій розвитку факультетів Черкаського державного технологічного університету на 2024 – 2028 роки.
Доповідачі: декани факультетів.

6. Про підсумки вступної кампанії та роботи приймальної комісії Черкаського державного технологічного університету у 2023 році.
Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Чорній А.М.

7. Звіт про роботу Відокремленого структурного підрозділу «Смілянський промислово-економічний фаховий коледж Черкаського державного технологічного університету».
Доповідач: директор коледжу Кондратенко Г.М.

8. Про підсумки проходження практики здобувачами вищої освіти освітнього рівня «магістр» Черкаського державного технологічного університету.
Доповідачі: декани факультетів.

9. Про затвердження плану роботи вченої ради Черкаського державного технологічного університету на друге півріччя 2023-2024 навчального року.
Доповідач: секретар вченої ради Миронець І.В.

10. Різне.

УВАГА!!!
У разі оголошення повітряної тривоги Черкаською обласною військовою адміністрацією засідання вченої ради розпочнеться через 10 хвилин після її закінчення.

З повагою секретар вченої ради                                                                                                  Ірина МИРОНЕЦЬ