Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ 13.11.2023 (понеділок) розпочнеться о 15:00 (зал засідань, 1 корпус)
Середа, 08 листопада 2023 15:42

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
13 листопада 2023 року (понеділок) о 15.00
відбудеться засідання ВЧЕНОЇ РАДИ
Черкаського державного технологічного університету.
(зал засідань, 1 корпус)

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Конкурсні справи:

- на посаду завідувача кафедри інформаційної безпеки та комп'ютерної інженерії (Бабенко В.Г.);

- на посаду професора кафедри хімічних технологій та водоочищення (Вязовик В.М.).

2. Про результати ректорського контролю знань студентів.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

3. Про підсумки проходження асистентської науково-педагогічної практики здобувачами вищої освіти ступеня доктора філософії Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: завідувач аспірантури Паламарчук Д.М.

4. Звіти за результатами виконання завершених досліджень і розробок, які виконувалися на кафедрах у межах робочого часу викладачів і зареєстровані в УкрІНТЕІ:

«Маркетингове забезпечення розвитку ринку агропродовольчих підприємств регіону». Наукові керівники: д.е.н., професор Васильченко Л.С., д.е.н., професор Коломицева О.В.

Доповідач: науковий керівник Васильченко Л.С.

5. Про затвердження Положення про розробку інструкцій з охорони праці в Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: начальник відділу охорони праці та цивільного захисту Тарасенко М.С.

6. Про затвердження Положення про порядок проведення навчання та перевірку знань з питань охорони праці та пожежної безпеки в Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: начальник відділу охорони праці та цивільного захисту Тарасенко М.С.

7. Різне.

УВАГА!!!
У разі оголошення повітряної тривоги Черкаською обласною військовою адміністрацією засідання вченої ради розпочнеться через 10 хвилин після її закінчення.

З повагою секретар вченої ради                                                                        Ірина МИРОНЕЦЬ