Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ 16.10.2023 (понеділок) розпочнеться о 15:00 (зал засідань, 1 корпус)
Четвер, 12 жовтня 2023 10:07

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

16 жовтня 2023 року (понеділок) о 15:00

відбудеться засідання Вченої ради

Черкаського державного технологічного університету.

(зал засідань, 1 корпус)

проЄкт порядку денного:

1. Про внесення змін до Правил прийому до Черкаського державного технологічного університету в 2023 році (та додатків до них).

Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Чорній А.М.

1. Про затвердження «Регіональної програми «Вчись, працюй, живи на Черкащині!».

Доповідач: проректор з гуманітарно-виховних питань Лазуренко В.М.

1. Про стан готовності матеріально-технічної бази університету та його структурних підрозділів до 2023-2024 навчального року.

Доповідач: проректор Куницький М.П.

1. Звіт про діяльність аспірантури Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: завідувач аспірантури Паламарчук Д.М.

1. Про розгляд результатів внутрішнього відбору проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, виконання яких розпочнеться з 2024 року за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.

Доповідач: провідний фахівець науково-дослідного інституту Швець Я.С.

1. Про внесення змін в Положення про реалізацію міжнародних проектів і грантових угод в Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: начальник відділу проєктів і програм Мельник І.В.

1. Про стан охорони праці та пожежної безпеки у Черкаському державному технологічному університеті та заходи щодо їх покращення.

Доповідач: начальник відділу охорони праці та цивільного захисту Тарасенко М.С.

1. Про стан та перспективи проведення профорієнтаційної роботи в Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідачі: декани факультетів, завідувач підготовчого відділення Яшан О.О.

1. Різне.

УВАГА!!!

У разі оголошення повітряної тривоги Черкаською обласною військовою адміністрацією засідання вченої ради розпочнеться через 10 хвилин після її закінчення.

З повагою секретар вченої ради Ірина Миронець