Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ 18.09.2023 (понеділок) розпочнеться о 15:00 (зал засідань, 1 корпус)
Середа, 13 вересня 2023 16:29

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

18 вересня 2023 року (понеділок) о 15:00
відбудеться засідання ВЧЕНОЇ РАДИ
Черкаського державного технологічного університету.
(зал засідань, 1 корпус)

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Атестаційні справи (на присвоєння вченого звання професора - Батраченко О.В.).

2. Про акредитацію освітніх програм в 2023-2024 навчальному році.

Доповідач: перший проректор Гончаров А.В.

3. Про внесення змін до Правил прийому до Черкаського державного технологічного університету в 2023 році (та додатків до них).

Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Чорній А.М.

4. Атестація наукової роботи стипендіатів, які отримують стипендію Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

Доповідачі: стипендіати Кабінету Міністрів України: Базіло К.В., Фауре Е.В.

5. Про стан готовності матеріально-технічної бази університету та його структурних підрозділів до 2023-2024 навчального року.

Доповідач: проректор Куницький М.П.

6. Різне.

УВАГА!!!

У разі оголошення повітряної тривоги Черкаською обласною військовою адміністрацією засідання вченої ради розпочнеться через 10 хвилин після її закінчення.

З повагою секретар вченої ради                                                                                Ірина МИРОНЕЦЬ