Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ 29.08.2023 (вівторок) розпочнеться об 11.00 (зал засідань, 1 корпус)
П'ятниця, 25 серпня 2023 10:05

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !
29 серпня 2023 року (вівторок) об 11.00
відбудеться засідання ВЧЕНОЇ РАДИ
Черкаського державного технологічного університету.
(зал засідань, 1 корпус)

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Атестаційні справи (на присвоєння вченого звання професора: В.М. Вязовик; на присвоєння вченого звання доцента: А.Р. Карапетян).

2. Конкурсні справи:

- на посаду завідувача кафедри (професора) економічної кібернетики та маркетингу (Л.С. Васильченко),

- на посаду завідувача кафедри (професора) автомобілів та технології їх експлуатації (Л.А. Тарандушка),

- на посаду завідувача кафедри української мови та загального мовознавства (О.Е. Пчелінцева),

- на посаду професора кафедри харчових технологій(О.В. Батраченко),

- на посаду професора кафедри економіки та управління(О.В. Захарова),

- на посаду професора кафедри економіки та управління(І.М. Пріхно),

- на посаду професора кафедри статистики та прикладної математики (Є.Є. Федоров),

- на посаду професора кафедри електротехнічних систем(І.В. Яценко).

3. Про затвердження цільових показників діяльності кафедр та факультетів Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: ректор О.О. Григор.

4. Про затвердження плану роботи Черкаського державного технологічного університету на 2023-2024 навчальний рік.

Доповідач: ректор О.О. Григор.

5. Про результати роботи комісії з моніторингу освітньої діяльності та якості вищої освіти, затвердження освітніх/освітньо-наукових програм і навчальних планів спеціальностей університету.

Доповідач: перший проректор (голова комісії з моніторингу освітньої діяльності та якості вищої освіти) А.В. Гончаров.

6. Про внесення змін до Правил прийому до Черкаського державного технологічного університету в 2023 році (та додатків до них).

Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії А.М. Чорній.

7. Про внесення змін до Правил прийому до аспірантури та докторантури Черкаського державного технологічного університету в 2023 році.

Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії А.М. Чорній.

8. Про внесення змін до Правил внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: проректор з гуманітарно-виховних питань В.М. Лазуренко.

9. Про затвердження Порядку присвоєння вчених звань науково-педагогічним і науковим працівникам Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: учений секретар І.В. Миронець.

10. Про затвердження плану роботи вченої ради Черкаського державного технологічного університету на перше півріччя 2023–2024 навчального року.

Доповідач: секретар вченої ради І.В. Миронець.

11. Звіти докторантів Черкаського державного технологічного університету про виконання індивідуальних планів наукової роботи.

Доповідачі: про закінчення терміну навчання – О.В Якушева, С.О. Білокінь; про проміжні результати – Д.Д. Дубовик, Д.А. Тарасенко, О.В. Якушев.

12. Про зарахування до докторантури Черкаського державного технологічного університету (В.Г. Мартінович – 051 Економіка, Т.В. Миронюк ‑ 123 Комп'ютерна інженерія).

13. Різне.

УВАГА!!!

У разі оголошення повітряної тривоги Черкаською обласною військовою адміністрацією засідання вченої ради розпочнеться через 10 хвилин після її закінчення.

З повагою секретар вченої ради                                                       Ірина Миронець