Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ 26.06.2023 (понеділок) розпочнеться о 15.00 (зал засідань, 1 корпус)
Четвер, 22 червня 2023 10:03

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

26 червня 2023 року (понеділок) о 15.00

відбудеться засідання ВЧЕНОЇ РАДИ

Черкаського державного технологічного університету.

(зал засідань, 1 корпус)

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Про обрання голови вченої ради Черкаського державного технологічного університету.

2. Атестаційні справи (на здобуття вченого звання доцента – Гулак Д.В.).

3. Про результати роботи комісії з моніторингу освітньої діяльності та якості вищої освіти, затвердження освітніх/освітньо-наукових програм і навчальних планів спеціальностей університету.

Доповідач: перший проректор (голова комісії з моніторингу освітньої діяльності та якості вищої освіти) Гончаров А.В.

4. Про внесення змін до Положення про проведення конкурсного відбору для заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: перший проректор Гончаров А.В.

5. Про внесення змін до Правил прийому до Черкаського державного технологічного університету в 2023 році (та додатків до них).

Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Чорній А.М.

6. Про внесення змін до Правил прийому до аспірантури та докторантури Черкаського державного технологічного університету в 2023 році.

Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Чорній А.М.

7. Про акредитацію освітніх програм у Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

8. Про затвердження Положення про реалізацію міжнародних проєктів і грантових угод у Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: проректор з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків Фауре Е.В.

9. Про затвердження Порядку присудження наукового ступеня доктора наук у Черкаському державному технологічному університеті.

10. Про внесення змін до Порядку скасування рішень про присудження ступенів вищої освіти, позбавлення наукових ступенів та вчених звань в Черкаському державному технологічному університеті.

11. Про внесення змін до Положення про порядок та умови здійснення вибору навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

12. Про підсумки проходження асистентської науково-педагогічної практики здобувачами вищої освіти ступеня доктора філософії Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: завідувач аспірантури Паламарчук Д.М.

13. Про результати екзаменаційної сесії та підсумки роботи ЕК.

Доповідачі: декани факультетів.

14. Про виконання рішень вченої ради за 2022-2023 навчальний рік.

Доповідач: секретар вченої ради Миронець І.В.

15. Різне.

УВАГА!!!

У випадку оголошення повітряної тривоги Черкаською обласною військовою адміністрацією засідання вченої ради розпочнеться через 10 хвилин після її закінчення.

З повагою секретар вченої ради                            Ірина МИРОНЕЦЬ