Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ 17.04.2023 (понеділок) розпочнеться о 15.00 (зал засідань, 1 корпус)
Четвер, 13 квітня 2023 15:06

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

17 квітня 2023 року (понеділок) о 15.00
відбудеться засідання ВЧЕНОЇ РАДИ
Черкаського державного технологічного університету.
(зал засідань, 1 корпус)

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Про подання кандидатур претендентів на здобуття іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених–докторів наук у 2024 році (Бабенко В.Г.).

2. Про результати роботи комісії з моніторингу освітньої діяльності та якості вищої освіти, затвердження освітніх/освітньо-наукових програм і навчальних планів спеціальностей Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: перший проректор (голова комісії з моніторингу освітньої діяльності та якості вищої освіти) Гончаров А.В.

3. Звіт про наукову та науково-технічну діяльність у Черкаському державному технологічному університеті за 2022 рік.

Доповідач: проректор з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків Фауре Е.В.

4. Затвердження Правил прийому до Черкаського державного технологічного університету в 2023 році.

Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Чорній А.М.

5. Затвердження Правил прийому до аспірантури та докторантури Черкаського державного технологічного університету в 2023 році.

Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Чорній А.М.

6. Затвердження Положення про приймальну комісію Черкаського державного технологічного університету в 2023 році.

Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Чорній А.М.

7. Затвердження Положення про апеляційну комісію Черкаського державного технологічного університету в 2023 році.

Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Чорній А.М.

8. Затвердження Положення про проведення співбесіди в Черкаському державному технологічному університеті в 2023 році.

Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Чорній А.М.

9. Затвердження критеріїв оцінювання мотиваційних листів при вступі до Черкаського державного технологічного університету у 2023 році.

Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Чорній А.М.

10. Про затвердження Правил прийому на навчання до Відокремленого структурного підрозділу «Смілянський промислово-економічний фаховий коледж Черкаського державного технологічного університету» у 2023 році.

Доповідач: директор Відокремленого структурного підрозділу «Смілянський промислово-економічний фаховий коледж ЧДТУ» Кондратенко Г.М.

11. Про стан профорієнтаційної роботи в Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідачі: декани факультетів.

12. Інформація про стан видання навчальної та наукової літератури в Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: начальник РВВ Литвин О.В.

13. Про внесення змін та затвердження Положення про факультет гуманітарних технологій.

Доповідачі: декан факультету Махиня Н.В.

14. Про внесення змін та затвердження Положення про навчально-науковий центр по роботі з іноземними студентами.

Доповідачі:директор навчально-наукового центру Мазур О.П.

15. Різне.

УВАГА!!!

У випадку оголошення повітряної тривоги Черкаською обласною військовою адміністрацією засідання вченої ради розпочнеться через 10 хвилин після її закінчення.

З повагою секретар вченої ради                                                 Ірина МИРОНЕЦЬ