Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! засідання ВЧЕНОЇ РАДИ 30.03.2023 (четвер) розпочнеться о 13.20 (зал засідань, 1 корпус)
П'ятниця, 24 березня 2023 14:47

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

30 березня 2023 року (четвер) о 13.20

відбудеться засідання Вченої ради

Черкаського державного технологічного університету.

(зал засідань, 1 корпус)

«Сильна мова – успішна держава»

за участі Уповноваженого із захисту державної мови

Тараса Дмитровича Кременя

та заступника голови Черкаської ОДА з гуманітарних питань

Олександра Григоровича Шамрая

Проєкт порядку денного:

1. Інформація про результати анонімних онлайн-опитувань студентів та викладачів про функціонування української мови в Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: завідувач кафедри української мови та загального мовознавства Пчелінцева Олена Едуардівна.

2. Про особливості проведення в Черкаському державному технологічному університеті з 2022 року безкоштовних курсів з вивчення української мови для внутрішньо переміщених осіб.

Доповідач: доцент кафедри української мови та загального мовознавства Береза Людмила Олександрівна.

3. Про запровадження в Черкаському державному технологічному університеті посади Уповноваженого з питань державної мови (на громадських засадах) із числа здобувачів вищої освіти.

Доповідач: уповноважений із питань захисту державної мови Черкаського державного технологічного університету Северинчук Марина Ігорівна.

4. Про українську мову в навчальному процесі Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: доцент кафедри української мови та загального мовознавства Сидоренко Людмила Миколаївна.

5. Презентація підручника для іноземців «Welcome to Ukraine. Іntensive course of languages» («Ласкаво просимо до України»).

Доповідач: завідувач кафедри української мови та загального мовознавства Пчелінцева Олена Едуардівна.

6. Різне.

УВАГА!!!

У випадку оголошення повітряної тривоги Черкаською обласною військовою адміністрацією засідання вченої ради розпочнеться через 10 хвилин після її закінчення.

З повагою секретар вченої ради                                                Ірина Миронець