Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! засідання ВЧЕНОЇ РАДИ 20.03.2023 (понеділок) розпочнеться о 15.00 (зал засідань, 1 корпус)
Четвер, 16 березня 2023 11:07

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

20 березня 2023 року (понеділок) о 15.00

відбудеться засідання Вченої ради

Черкаського державного технологічного університету.

(зал засідань, 1 корпус)

1. Атестаційні справи (на здобуття вченого звання: професора – Гончаров А.В., доцента – Філімонова Н.В.).

2. Атестація наукових робіт стипендіатів, які отримують стипендію Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

Доповідачі: стипендіати Кабінету Міністрів України: Базіло К.В., Фауре Е.В.

3. Інформація про виконання заходів запобігання та протидії корупції у Черкаському державному технологічному університеті. Виконання Антикорупційної програми Черкаського державного технологічного університету у 2022 році.

Доповідач: уповноважена особаз питань запобігання та виявлення корупції Власенко В.В.

4. Звіт проректора про господарську діяльність у Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: проректор Куницький М.П.

5. Про внесення змін в Положення про щорічну премію за вагомі наукові досягнення здобувачів вищої освіти Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: проректор з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків Фауре Е.В.

6. Про внесення змін в Положення про організацію практичної підготовки здобувачів вищої освіти в Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

7. Про підсумки проходження практики здобувачами вищої освіти освітнього ступеня «бакалавр» та «магістр» Черкаського державного технологічного університету.

Доповідачі: декани факультетів.

8. Про затвердження положень про наукові гуртки кафедри промислового та цивільного будівництва:

- «Архітектурне проектування будівель і споруд»;

- «Дослідження, збереження та реставрація історичних будівель Черкас».

Доповідач: завідувач кафедри промислового та цивільного будівництва Пряник С.П.

9. Різне.

УВАГА!!!

У випадку оголошення повітряної тривоги Черкаською обласною військовою адміністрацією засідання вченої ради розпочнеться через 10 хвилин після її закінчення.

З повагою секретар вченої ради                                                                    Ірина Миронець