Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! засідання ВЧЕНОЇ РАДИ 19.12.2022 (понеділок) розпочнеться о 15.00 (зал засідань, 1 корпус)
Четвер, 15 грудня 2022 10:33

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

19 грудня 2022 року (понеділок) о 15.00

відбудеться засідання Вченої ради

Черкаського державного технологічного університету.

(зал засідань, 1 корпус)

1. Атестаційні справи (на присвоєння вченого звання професора Бабенко В.Г.).

2. Звіт про роботу приймальної комісії Черкаського державного технологічного університету у 2022 році.

Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Чорній А.М.

3. Звіт про роботу Відокремленого структурного підрозділу «Смілянський промислово-економічний фаховий коледж Черкаського державного технологічного університету».

Доповідач: директор коледжу Кондратенко Г.М.

4. Про внесення змін в Положення про порядок планування, підготовки та затвердження навчально-методичного забезпечення.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

5. Про підсумки проходження практики здобувачами вищої освіти освітнього рівня «магістр» Черкаського державного технологічного університету.

Доповідачі: декани факультетів.

6. Про затвердження плану роботи вченої ради Черкаського державного технологічного університету на друге півріччя 2022-2023 навчального року.

Доповідач: секретар вченої ради Миронець І.В.

7. Різне.

УВАГА!!!

У випадку оголошення повітряної тривоги Черкаською обласною військовою адміністрацією засідання вченої ради розпочнеться через 10 хвилин після її закінчення.

З повагою секретар вченої ради                                                     Ірина Миронець