Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! засідання ВЧЕНОЇ РАДИ 21.11.2022(понеділок) розпочнеться о 15.00 (зал засідань, 1 корпус)
Четвер, 17 листопада 2022 16:00

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

21 листопада 2022 року (понеділок) о 15.00

відбудеться засідання Вченої ради

Черкаського державного технологічного університету.

(зал засідань, 1 корпус)

1. Про обрання голови вченої ради Черкаського державного технологічного університету.

2. Атестаційні справи (на здобуття вченого звання: професора – Тарандушка Л.А., доцента – Ланських О.Б.).

3. Конкурсні справи:

- на посаду завідувача кафедри (професора) проектування харчових виробництв та верстатів нового покоління (Осипенко В.І.),

- на посаду завідувача кафедри (професора) інформаційних технологій проектування (Прокопенко Т.О.),

- на посаду завідувача кафедри (професора) комп’ютерних наук та системного аналізу(Триус Ю.В.),

- на посаду професора кафедри фінансів (Березіна О.Ю.),

- на посаду професора кафедри харчових технологій (Сухенко В.Ю.),

- на посаду професора кафедри енерготехнологій (Плахотний О.П.),

- на посаду професора кафедри менеджменту та бізнес–адміністрування (Панкова Л.І.),

- на посаду директора бібліотеки (Крайнова Я.В.).

4. Про стан гуманітарно-виховної роботи у Черкаському державному технологічному університеті, перспективи розвитку.

Доповідач: проректор з гуманітарно-виховних питань Лазуренко В.М.

5. Про стан охорони праці та пожежної безпеки в Черкаському державному технологічному університеті та заходи щодо їх покращення.

Доповідач: проректор Куницький М.П.

6. Про підсумки вступної кампанії 2022 року.

Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Чорній А.М.

7. Про результати ректорського контролю знань студентів.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

8. Про внесення змін в Положення про організацію контролю та оцінювання якості навчання здобувачів вищої освіти у Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

9. Про підсумки проходження асистентської науково-педагогічної практики здобувачами вищої освіти ступеня доктора філософії Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: завідувач аспірантури Паламарчук Н.О.

10. Про внесення змін в Порядок присудження ступеня доктора філософії в Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: завідувач аспірантури Паламарчук Н.О.

11. Про затвердження звіту за результатами виконання науково-технічної (експериментальної) розробки.

Доповідач: науковий керівник Гальченко В.Я.

12. Різне.

УВАГА!!!

У випадку оголошення повітряної тривоги Черкаською обласною військовою адміністрацією засідання вченої ради розпочнеться через 30 хвилин після її закінчення.

З повагою секретар вченої ради Ірина Миронець