Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ 12.09.2022 (понеділок) розпочнеться о 15.00 (зал засідань, 1 корпус)
Четвер, 08 вересня 2022 08:05

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

12 вересня 2022 року (понеділок) о 15.00

відбудеться засідання Вченої ради

Черкаського державного технологічного університету.

(зал засідань, 1 корпус)

проєкт порядку денного:

1. Атестаційні справи (на присвоєння вченого звання професора: Васильченко Л.С., Тищенко Є.О.).

2. Конкурсна справа на посаду завідувача кафедри статистики та прикладної математики(Карапетян А.Р.).

3. Про підсумки акредитації освітніх програм за 2021-2022 навчальний рік і завдання на 2022-2023 навчальний рік.

Доповідач: перший проректор Гончаров А.В.

4. Про внесення змін до Положення про радника ректора Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: перший проректор Гончаров А.В.

5. Про внесення змін до Кодексу академічної доброчесності Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: проректор з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків Фауре Е.В.

6. Про внесення змін до Положення про перевірку академічних і наукових робіт на плагіат.

7. Про затвердження Порядку скасування рішень про присудження ступенів вищої освіти, позбавлення наукових ступенів та вчених звань в Черкаському державному технологічному університеті.

8. Про стан готовності матеріально-технічної бази університетута його структурних підрозділів до 2022-2023 навчального року.

Доповідач: проректор Куницький М.П.

9. Різне.

УВАГА!!!

У випадку оголошення повітряної тривоги Черкаською обласною військовою адміністрацією засідання вченої ради розпочнеться через 30 хвилин після її закінчення.

З повагою секретар вченої ради                                                                        Ірина Миронець