Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ 29.08.2022 (понеділок) розпочнеться о 15.00 (зал засідань, 1 корпус)
Середа, 24 серпня 2022 12:30

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

29 серпня 2022 року (понеділок) о 15.00

відбудеться засідання Вченої ради

Черкаського державного технологічного університету.

(зал засідань, 1 корпус)

проєкт порядку денного:

1. Конкурсні справи:

- на посаду завідувача кафедри (професора) туризму та готельно-ресторанної справи (Чепурда Л.М.),

- на посаду завідувача кафедри (професора) програмного забезпечення автоматизованих систем (Голуб С.В.),

- на посаду професора кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем (Первунінський С.М.),

- на посаду професора кафедри автомобілів та технології їх експлуатації (Підгорний М.В.).

2. Про затвердження плану роботи Черкаського державного технологічного університету на 2022-2023 навчальний рік.

Доповідач: ректор О.О. Григор.

3. Звіти докторантів Черкаського державного технологічного університету про виконання індивідуальних планів наукової роботи.

Доповідачі: про закінчення терміну навчання – Ю.Ю. Бондаренко, М.М. Лещенко, Я.В. Тарасенко, про проміжні результати – О.В Якушева, С.О. Білокінь.

4. Про затвердження плану роботи вченої ради Черкаського державного технологічного університету на перше півріччя 2022-2023 навчального року.

Доповідач: секретар вченої ради І.В. Миронець.

5. Про зарахування до докторантури Черкаського державного технологічного університету (Якушев О.В. – 051 Економіка, Дубовик Д.Д. ‑ 122 Комп'ютерні науки).

6. Про затвердження Положення про факультет робототехніки та машинобудування, Положень про кафедри:

- робототехнічних і телекомунікаційних систем та кібербезпеки,

- електротехнічних систем,

- приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій,

- автомобілів та технології їх експлуатації,

- енерготехнологій,

- проєктування харчових виробництв та верстатів нового покоління,

- технології та обладнання машинобудівних виробництв,

- фундаментальних дисциплін та прикладного матеріалознавства.

Доповідач: декан факультету робототехніки та машинобудування А.М. Чорній.

7. Про затвердження Положення про факультет технологій, будівництва та раціонального природокористування, Положень про кафедри:

- геодезії, землеустрою, будівельних конструкцій та безпеки життєдіяльності,

- екології,

- лісового господарства та раціонального природокористування,

- промислового та цивільного будівництва,

- хімічних технологій та водоочищення,

- харчових технологій,

- туризму та готельно-ресторанної справи.

Доповідач: декан факультету технологій, будівництва та раціонального природокористування Д.В. Грецький.

8. Про затвердження Положення про кафедру фізичного виховання та здоров’я людини.

Доповідач: завідувач кафедри фізичного виховання та здоров’я людини В.В. Загородній.

9. Про затвердження Положення про кафедру іноземних мов та міжнародної комунікації.

Доповідач: завідувач кафедри іноземних мов та міжнародної комунікації М.В. Чепурна.

10. Різне.

УВАГА!!!

У випадку оголошення повітряної тривоги Черкаською обласною військовою адміністрацією засідання вченої ради розпочнеться через 30 хвилин після її закінчення.

З повагою секретар вченої ради Ірина Миронець