Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ 20.06.2022 (понеділок) розпочнеться о 15.00 (зал засідань, 1 корпус)
Четвер, 16 червня 2022 10:27

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

20 червня 2022 року (понеділок) о 15.00

відбудеться засідання Вченої ради

Черкаського державного технологічного університету

(зал засідань, 1 корпус)

Проєкт порядку денного:

1. Атестаційні справи (на здобуття вченого звання: професора – Яковець І.О., Панкова Л.І., доцента – Рудницький С.В.).

2. Про внесення змін у Положення про проведення конкурсного відбору для заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників у Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: перший проректор Гончаров А.В.

3. Про результати роботи комісії з моніторингу освітньої діяльності та якості вищої освіти, затвердження освітніх/освітньо-наукових програм і навчальних планів спеціальностей університету.

Доповідач: перший проректор (голова комісії з моніторингу освітньої діяльності та якості вищої освіти) Гончаров А.В.

4. Про готовність до вступної кампанії - 2022.

Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Чорній А.М.

5. Про акредитацію освітніх програм у Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

6. Про внесення змін в Положення про організацію освітнього процесу в Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

7. Про внесення змін в Положення про порядок формування індивідуального навчального плану здобувача вищої освіти Черкаського державного технологічного університету

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

8. Про внесення змін в Положення про порядок та умови здійснення вибору навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

9. Про підсумки проходження асистентської науково-педагогічної практики здобувачами вищої освітиступеня доктора філософії Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: завідувач аспірантури Паламарчук Н.О.

10. Про результати екзаменаційної сесії та підсумки роботи ЕК.

Доповідачі: декани факультетів.

11. Про внесення змін в Положення про вчену раду Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: секретар вченої ради Миронець І.В.

12. Про виконання рішень Вченої ради за 2021-2022 навчальний рік.

Доповідач: секретар вченої ради Миронець І.В.

УВАГА!!! У випадку оголошення повітряної тривоги Черкаською обласною військовою адміністрацією засідання Вченої ради розпочнеться через 30 хвилин після її закінчення.

З повагою, секретар вченої ради     Ірина Миронець