Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! засідання ВЧЕНОЇ РАДИ 16.05.2022 (понеділок) розпочнеться о 15.00 (зал засідань, 1 корпус)
Четвер, 12 травня 2022 13:10

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

16 травня 2022 року (понеділок) о 15.00

відбудеться засідання Вченої ради

Черкаського державного технологічного університету

(зал засідань, 1 корпус)

Проєкт порядку денного:

1. Про оптимізацію структурних підрозділів та внесення змін у штатний розпис університету.

Доповідач: ректор Григор О.О.

2. Інформація про виконання заходів запобігання та протидії корупції у Черкаському державному технологічному університеті. Виконання Антикорупційної програми Черкаського державного технологічного університету у 2021 році.

Доповідач: уповноважена особаз питань запобігання та виявлення корупції Власенко В.В.

3. Про особливості прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2022 році.

Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Чорній А.М.

4. Інформація про діяльність органів студентського самоврядування в Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: голова Студентської ради ЧДТУ Загоровська Ю.С.

5. Різне.

З повагою, секретар Вченої ради    Ірина Миронець