Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! засідання ВЧЕНОЇ РАДИ 18.04.2022 (понеділок) розпочнеться о 15.00 (зал засідань, 1 корпус)
Четвер, 14 квітня 2022 12:00

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

18 квітня 2022 року (понеділок) о 15.00

відбудеться засідання Вченої ради

Черкаського державного технологічного університету.

(зал засідань, 1 корпус)

Проєкт порядку денного:

1. Атестаційні справи (на присвоєння вченого звання професора – Базіло К.В., Бондаренко М.О.; на присвоєння вченого звання доцента – Заспа Г.О., Рудаков К.С., Сисоєнко С.В.).

2. Про затвердження Порядку присудження ступеня доктора філософії в Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: проректор з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків Фауре Е.В.

3. Звіт проректора про господарську діяльність у Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: проректор Куницький М.П.

4. Про стан профорієнтаційної роботи в Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідачі: декани факультетів.

5. Інформація про стан видання навчальної та наукової літератури в Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: начальник РВВ Литвин О.В.

6. Різне.

УВАГА!!! У випадку оголошення повітряної тривоги Черкаською обласною військовою адміністрацією засідання Вченої ради розпочнеться через 30 хвилин після її закінчення.

З повагою, секретар Вченої ради ‑ Ірина Миронець