Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! засідання ВЧЕНОЇ РАДИ 20.12.2021 (понеділок) розпочнеться о 15.30 (зал засідань, 1 корпус)
Четвер, 16 грудня 2021 10:41

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

20 грудня 2021 року (понеділок) о 15.30

відбудеться засідання Вченої ради

Черкаського державного технологічного університету.

(зал засідань, 1 корпус)

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Звіт про роботу приймальної комісії Черкаського державного технологічного університету у 2021 році.

Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Мильніченко С.М.

2. Про стан гуманітарно-виховної роботи у Черкаському державному технологічному університеті, перспективи розвитку.

Доповідач: проректор з гуманітарно-виховних питань Лазуренко В.М.

3. Про правила прийому до Черкаського державного технологічного університету у 2022 році.

Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Мильніченко С.М.

4. Про затвердження Положення про приймальну комісію Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Мильніченко С.М.

5. Про затвердження Положення про організацію практичної підготовки здобувачів вищої освіти в Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

6. Про затвердження плану роботи Вченої ради Черкаського державного технологічного університету на друге півріччя 2021-2022 навчального року.

Доповідач: секретар Вченої ради Миронець І.В.

7. Атестаційні справи (на здобуття вченого звання: професора – Лещенко А.В., доцента – Лавданська О.В.).

8. Різне.

З повагою, секретар Вченої ради                                                                          Ірина Миронець