Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ 15.11.2021 (понеділок) розпочнеться о 15.00 (online Microsoft Teams)
Четвер, 11 листопада 2021 09:52

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

15 листопада 2021 року (понеділок) о 15.00

відбудеться засідання Вченої ради

Черкаського державного технологічного університету.

(online Microsoft Teams)

Проєкт порядку денного:

1. Про результати ректорського контролю знань студентів.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

2. Звіт про роботу Смілянського промислово-економічного фахового коледжу Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: директор коледжу Кондратенко Г.М.

3. Про підсумки проходження практики здобувачами вищої освіти освітнього рівня «магістр» Черкаського державного технологічного університету.

Доповідачі: декани факультетів.

4. Про підсумки проходження асистентської науково-педагогічної практики здобувачами вищої освіти ступеня доктора філософії Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: завідувач аспірантури Паламарчук Н.О.

5. Про стан охорони праці та пожежної безпеки у Черкаському державному технологічному університеті та заходи щодо їх покращення.

Доповідач: начальник відділу охорони праці та цивільного захисту Тарасенко М.С.

6. Про затвердження Положення про постійно діючу комісію з питань охорони праці, пожежної безпеки та цивільного захисту Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: начальник відділу охорони праці та цивільного захисту Тарасенко М.С.

7. Про внесення змін та затвердження Положення про організацію освітнього процесу у Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

8. Про внесення змін та затвердження Положення про систему внутрішнього забезпечення якості вищої освіти у Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

9. Про внесення змін та затвердження Положення про порядок перезарахування навчальних дисциплін і визначення академічної різниці у Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М

10. Про внесення змін та затвердження Положення про організацію контролю та оцінювання якості навчання здобувачів вищої освіти у Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М

11. Про внесення змін та затвердження Положення про академічну мобільність у Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

12. Про затвердження Положення про науковий гурток кафедри інформаційних технологій проектування.

Доповідач: доцент кафедри інформаційних технологій проектування Тарасенко Я.В.

13. Про затвердження положень про наукові гуртки кафедри геодезії, землеустрою, будівельних конструкцій та безпеки життєдіяльності:

- «Інноваційні методи управління земельними ресурсами»,

- «Обстеження і реконструкція будівель та споруд»,

- «Будівельна механіка та теорія споруд»,

- «Психологія безпеки»,

- «Сучасні системи безпеки»,

- «Основи автономного виживання».

Доповідач: завідувач кафедри геодезії, землеустрою, будівельних конструкцій та безпеки життєдіяльності Ротте С.В.

14. Різне.

Початок реєстрації о 14.45

Вас запрошено до наради Teams!

Вчена радаЧДТУ

15.11.2021 15:00-16:00

Щоб приєднатися, торкніться посилання або вставте його в браузер.

З повагою, секретар Вченої ради                                                                              Ірина Миронець