Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ 18.10.2021 (понеділок) розпочнеться о 15.00 (зал засідань, 1 корпус)
Вівторок, 12 жовтня 2021 16:34

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

18 жовтня 2021 року (понеділок) о 15.00

відбудеться засідання Вченої ради

Черкаського державного технологічного університету.

(зал засідань, 1 корпус)

Проєкт порядку денного:

1. Про затвердження Положення про порядок обрання за конкурсом на посади науково-педагогічних працівників у Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: перший проректор Гончаров А.В.

2. Про внесення змін та затвердження Регламенту Вченої ради Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: секретар Вченої ради Миронець І.В.

3. Про підсумки вступної кампанії 2021 року.

Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Мильніченко С.М.

4. Про особливості проведення акредитації освітніх програм у 2021-2022 навчальному році.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

5. Про стан та перспективи проведення профорієнтаційної роботи в Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідачі: декани факультетів, завідувач підготовчого відділення.

6. Звіт про діяльність аспірантури Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: завідувач аспірантури Паламарчук Н.О.

7. Про внесення змін та затвердження Порядку атестації здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії в Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: завідувач аспірантури Паламарчук Н.О.

8. Про внесення змін та затвердження Положення про асистентську науково-педагогічну практику здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: завідувач аспірантури Паламарчук Н.О.

9. Про затвердження положень про наукові гуртки кафедри хімічних технологій та водоочищення:

- «Дослідження стічних вод текстильно-фарбувального виробництва»;

- «Електроннокаталітичні методи переробки газових викидів»;

- «Сучасний аналітик-дослідник»;

- «Очищення стічних вод електрохімічними методами»;

- «Природоохоронні технології»;

- «Розробка грантових проектів».

Доповідач: завідувач кафедри хімічних технологій та водоочищенняСтоляренко Г.С.

10. Атестаційні справи (на здобуття вченого звання доцента ‑ Береза Л.О., Бондарчук З.В., Миронюк Т.В.).

11. Різне.

З повагою, секретар Вченої ради               Ірина Миронець