Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ 20.09.2021 (понеділок) розпочнеться о 15.00 (зал засідань, 1 корпус)
Четвер, 16 вересня 2021 11:00

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

20 вересня 2021 року (понеділок) о 15.00
відбудеться засідання ВЧЕНОЇ РАДИ
Черкаського державного технологічного університету.

(зал засідань, 1 корпус)

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Про підсумки акредитації освітніх програм за 2020-2021 навчальний рік і завдання на 2021-2022 навчальний рік.
    Доповідач: перший проректор Гончаров А.В.
2. Про стан готовності матеріально-технічної бази університету, його структурних підрозділів до 2021-2022 навчального року.
    Доповідач: проректор Куницький М.П.
3. Про стан охорони праці та пожежної безпеки у Черкаському державному технологічному університеті та заходи щодо їх покращення.
    Доповідач: начальник відділу охорони праці та цивільного захисту Тарасенко М.С.
4. Про внесення змін та затвердження Положення про Відділ студентського розвитку та культурних програм Черкаського державного
технологічного університету.
    Доповідач: проректор з гуманітарно-виховних питань Лазуренко В.М.
5. Атестаційні справи (на здобуття вченого звання: доцента – Луговський О.Ф., Чепурна М.В., Усик Л.М., професора – Григор О.О.).
6. Різне.

З повагою, секретар Вченої ради                                                    Ірина МИРОНЕЦЬ