Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ 28.08.2021 (субота) розпочнеться о 12.00 (зал засідань, 1 корпус)
Середа, 25 серпня 2021 10:02

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

28 серпня 2021 року (субота) о 12.00

відбудеться засідання Вченої ради

Черкаського державного технологічного університету.

(зал засідань, 1 корпус)

Проєкт порядку денного:

1. Про затвердження плану роботи Черкаського державного технологічного університету на 2021-2022 навчальний рік.

Доповідач: ректор Григор О.О.

2. Про внесення змін і доповнень до Статуту Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: перший проректор А.В. Гончаров.

3. Про готовність університету до планової перевірки ДСЯОУ.

Доповідач: перший проректор А.В. Гончаров.

4. Про внесення змін до Положення про Вчену раду Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: секретар Вченої ради І.В. Миронець.

5. Про затвердження Положення про наукові школи Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: проректор з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків Е.В. Фауре.

6. Про затвердження Положення про періодичні та продовжувані наукові видання Черкаського державного технологічного університету.

7. Про затвердження Положення про порядок надання платних освітніх та інших послуг у Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: головний бухгалтер Я.С. Антоненко.

8. Про затвердження Положення про уповноважену особу з питань публічних закупівель Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: головний бухгалтер Я.С. Антоненко.

9. Про внесення змін Положення про кафедру хімічних технологій та водоочищення.

Доповідач: завідувач кафедри хімічних технологій та водоочищення Г.С. Столяренко.

10. Звіти докторантів Черкаського державного технологічного університету про виконання індивідуальних планів наукової роботи.

Доповідачі: проректор з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків Е.В. Фауре, докторанти: Л.В. Васильченко, Н.В. Лада, О.М. Сіпко, Д.М. Паламарчук, Т.Ю. Уткіна.

11. Про затвердження плану роботи Вченої ради Черкаського державного технологічного університету на перше півріччя 2021-2022 навчального року.

Доповідач: секретар Вченої ради І.В. Миронець.

12. Про зарахування до докторантури Черкаського державного технологічного університету (С.О. Білокінь за спеціальністю 123 Комп’ютерна інженерія, О.В. Якушева за спеціальністю 051 Економіка).

13. Конкурсні справи:

- на посаду завідувача кафедри іноземних мов (Чепурна М.В.),

- на посаду завідувача кафедри екології (Хоменко О.М.),

- на посаду завідувача кафедри (професора) міжнародної економіки та бізнесу (Петкова Л.О.),

- на посаду завідувача кафедри (професора) робототехніки та спеціалізованих комп'ютерних систем (Лукашенко В.М.),

- на посаду завідувача кафедри (професора) фінансів (Гончаренко І.Г.),

- на посаду професора кафедри (Базіло К.В., Тесля Ю.М., Бабенко В.Г., Данченко О.Б., Одінцов О.М., Чиж В.І., Васильченко Л.С., Проданова Л.В.).

14. Різне.

З повагою, секретар Вченої ради                                І.В. Миронець