Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! засідання ВЧЕНОЇ РАДИ 22.06.2021 (вівторок) розпочнеться о 15.00 (зал засідань, 1 корпус)
Четвер, 17 червня 2021 13:40

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

22 червня 2021 року (вівторок) о 15.00

відбудеться засідання Вченої ради

Черкаського державного технологічного університету.

(зал засідань, 1 корпус)

Проєкт порядку денного:

1. Про результати роботи комісії з моніторингу освітньої діяльності та якості вищої освіти, затвердження освітніх/освітньо-наукових програм і навчальних планів спеціальностей університету.

Доповідач: перший проректор (голова комісії з моніторингу освітньої діяльності та якості вищої освіти) Гончаров А.В.

2. Про оптимізацію структурних підрозділів в Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: перший проректор Гончаров А.В.

3. Про готовність до вступної кампанії у 2021 році.

Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Мильніченко С.М.

4. Про внесення змін до Правил прийому до Черкаського державного технологічного університету в 2021 році.

Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Мильніченко С.М.

5. Про підсумки проходження асистентської науково-педагогічної практики здобувачами вищої освіти ступеня доктора філософії Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: завідувач аспірантури Паламарчук Н.О.

6. Про результати екзаменаційної сесії та підсумки роботи ЕК.

Доповідачі: декани факультетів.

7. Про виконання рішень Вченої ради за 2020-2021 навчальний рік.

Доповідач: секретар Вченої ради Миронець І.В.

8. Про внесення змін до Положення про систему внутрішнього забезпечення якості вищої освіти у Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

9. Про затвердження Положення про навчально-методичний відділ Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

10. Про внесення змін до Положення про порядок та умови здійснення вибору навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

11. Про внесення змін до Положення про перевірку академічних і наукових робіт на плагіат.

Доповідач: проректор з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків Фауре Е.В.

12. Про внесення змін та затвердження Положень про вчені ради факультетів Черкаського державного технологічного університету:

Доповідач: перший проректор Гончаров А.В.

13. Про внесення змін та затвердження Положень про кафедри Черкаського державного технологічного університету:

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

14. Про внесення змін до Положення про факультет інформаційних технологій і систем Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: декан факультету інформаційних технологій і систем Чепинога А.В.

15. Про внесення змін до Положення про редакційно-видавничий відділ Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: начальник РВВ Литвин О.В.

16. Про затвердження Положення про науковий гурток здобувачів вищої освіти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справиЧепурда Г.М.

17. Про затвердження Положень про наукові гуртки здобувачів вищої освіти кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету:

- «Графічні техніки і комп’ютерна графіка»,

- «Об’ємне моделювання»,

- «Робота в матеріалі».

Доповідач: завідувач кафедри дизайну Яковець І.О.

18. Про затвердження Положень про наукові гуртки здобувачів вищої освіти кафедри загальної екології, педагогіки та психологіїЧеркаського державного технологічного університету:

- «Геоботанічні дослідження лісових фітоценозів»,

- «Деревинознавство»,

- «Лісова пірологія».

Доповідач: завідувач кафедри загальної екології, педагогіки та психологіїЧемерис І.А.

19. Про висунення кандидатур на присудження обласної премії молодим науковцям Черкащини.

20. Атестаційні справи (на здобуття вченого звання: доцента – Пригодюк О.М., Бітюк І.М., професора – Махиня Н.В.).

21. Різне.

З повагою, секретар Вченої ради                                                І.В. Миронець