Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! засідання ВЧЕНОЇ РАДИ 17.05.2021 (понеділок) розпочнеться о 15.00 (зал засідань, 1 корпус)
Четвер, 13 травня 2021 10:14

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

17 травня 2021 року (понеділок) о 15.00

відбудеться засідання Вченої ради

Черкаського державного технологічного університету.

(зал засідань, 1 корпус)

Проєкт порядку денного:

1. Про акредитацію освітніх програм в 2021-2022 навчальному році.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

2. Про підсумки проходження практики здобувачами вищої освіти освітнього рівня «бакалавр» Черкаського державного технологічного університету.

Доповідачі: декани факультетів.

3. Інформація про стан видання навчальної та наукової літератури в ЧДТУ.

Доповідач: начальник РВВ Литвин О.В.

4. Інформація про діяльність органів студентського самоврядування в Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: голова Студентської ради ЧДТУ Загоровська Ю.С.

5. Про внесення змін до Положення про організацію контролю та оцінювання якості навчання здобувачів вищої освіти Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

6. Про внесення змін до Положення про організацію освітнього процесу в Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

7. Про внесення змін до Типового положення про кафедру Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

8. Про затвердження Порядку реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу у Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: проректор з гуманітарно-виховних питань Лазуренко В.М.

9. Про внесення змін до Положення про бібліотеку Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: директор бібліотеки Крайнова Я.В.

10. Про затвердження Положення про науковий гурток «Системи адаптивного керування альтернативними джерелами енергії» Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: завідувач кафедри приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій Бондаренко М.О.

11. Про затвердження Положення про науковий гурток «Адитивні технології у приладобудуванні» Черкаського державного технологічного університету.

12. Конкурсні справи: на посаду завідувача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи (Чепурда Г.М.), на посаду завідувача кафедри соціального забезпечення (Журба І.О.).

13. Різне.

З повагою, секретар Вченої ради                                                                       І.В. Миронець