Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! засідання ВЧЕНОЇ РАДИ 12.04.2021 (понеділок) розпочнеться о 10.00 (online Microsoft Teams) та о 15.00 (online Microsoft Teams)
Четвер, 08 квітня 2021 12:50

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

12 квітня 2021 року (понеділок) о 10:00 (1 частина) та о 15.00 (2 частина)

відбудеться засідання Вченої ради

Черкаського державного технологічного університету.

(online Microsoft Teams)

Проєкт порядку денного:

1. Звіт про виконання заходів запобігання та протидії корупції у Черкаському державному технологічному університеті. Виконання Антикорупційної програми Черкаського державного технологічного університету у 2020 році.

Доповідач: уповноважена особаз питань запобігання та виявлення корупції Власенко В.В.

2. Про стан профорієнтаційної роботи в Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідачі: декани факультетів.

3. Звіт проректора про господарську діяльність університету.

Доповідач: проректор Куницький М.П.

4. Про затвердження Положення про облікову політику Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: головний бухгалтер Антоненко Я.С.

5. Про затвердження Типового положення про вчену раду факультету Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

6. Про внесення змін до Положення про організацію освітнього процесу в Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

7. Про внесення змін до Положення про порядок замовлення, виготовлення, видачі, обліку документів про вищу освіту та додатків до дипломів європейського зразка.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

8. Про внесення змін до Типового положення про факультет Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

9. Про внесення змін до Положення про науково-технічну раду Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: проректор з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків Фауре Е.В.

10. Про внесення змін до Положення про факультет гуманітарних технологій Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: декан факультету Махиня Н.В.

11. Про внесення змін до Положення про факультет економіки та управління Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: декан факультету Демиденко В.В.

12. Про внесення змін до Положення про факультет комп'ютеризованих технологій машинобудування та дизайну Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: декан факультету Підгорний М.В.

13. Про внесення змін до Положення про факультет харчових технологій та сфери обслуговування Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: декан факультету Чепурда Л.М.

14. Атестаційна справа (на присвоєння вченого звання доцента – Кузебна В.В.)

15. Різне.

З повагою, секретар Вченої ради                                       І.В. Миронець