Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ 17.02.2021 (середа) розпочнеться о 15.00 (online Microsoft Teams)
Вівторок, 16 лютого 2021 10:54

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

17 лютого 2021 року (середа) о 15:00

відбудеться засідання Вченої ради

Черкаського державного технологічного університету.

(online Microsoft Teams)

Проєкт порядку денного:

1. Про затвердження Положення про організацію контролю та оцінювання якості навчання здобувачів вищої освіти у Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

2. Про затвердження Положення про редакційно-видавничий відділ Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: проректор з гуманітарно-виховних питань Лазуренко В.М.

3. Про погодження Положення про Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: проректор з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків Фауре Е.В.

4. Про затвердження Положення про корпоративну електронну пошту Черкаського державного технологічного університету.

5. Про затвердження Положення про кафедру фундаментальних дисциплін та прикладного матеріалознавства.

Доповідач: професор кафедри фундаментальних дисциплін та прикладного матеріалознавства Ковтуненко В.С.

6. Різне.

З повагою, секретар Вченої ради    І.В. Миронець