Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ 08.02.2021 (понеділок) розпочнеться об 11.00 год (on-line Microsoft Teams)
Четвер, 04 лютого 2021 10:40

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

08 лютого 2021 року (понеділок) об 11:00 годині

відбудеться засідання Вченої ради

Черкаського державного технологічного університету.

(online Microsoft Teams)

Проєкт порядку денного:

1. Подання кандидатур на призначення іменних академічних стипендій.

Доповідач: перший проректор Гончаров А.В.

2. Про ухвалення річного фінансового звіту ЧДТУ за 2020 рік.

Доповідач: головний бухгалтер Антоненко Я.С.

3. Про внесення змін до Правил прийому до Черкаського державного технологічного університету в 2021 році.

Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Мильніченко С.М.

4. Про затвердження Положення про проведення співбесіди вЧеркаському державному технологічному університеті в 2021 році.

Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Мильніченко С.М.

5. Про затвердження Положення про апеляційну комісію Черкаського державного технологічного університету в 2021 році.

Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Мильніченко С.М.

6. Затвердження звітів щодо діяльності спеціалізованих вчених рад із захисту дисертацій у ЧДТУ за 2020 рік.

Доповідачі: вчені секретарі спеціалізованих вчених рад.

7. Про втрату чинності:

- Положення про силабус навчальної дисципліни Черкаського державного технологічного університету;

- Положення про навчально-методичний комплекс навчальної дисципліни;

- Положення про порядок замовлення, виготовлення, видачі та обліку документів про вищу освіту.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

8. Про затвердження «Положення про навчально-методичне забезпечення навчальної дисципліни у Черкаському державному технологічному університеті».

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

9. Про затвердження «Положення про порядок замовлення, виготовлення, видачі, обліку документів про вищу освіту та додатків до дипломів європейського зразка у Черкаському державному технологічному університеті».

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

10. Про внесення змін до:

- Положення про порядок формування індивідуального навчального плану здобувача вищої освіти Черкаського державного технологічного університету;

- Положення про порядок та умови здійснення вибору навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти Черкаського державного технологічного університету;

- Положення про організацію освітнього процесу в Черкаському державному технологічному університеті;

- Положення про систему внутрішнього забезпечення якості вищої освіти у Черкаському державному технологічному університеті.

11. Атестаційна справа.

12. Конкурсні справи.

13. Різне.

З повагою, секретар Вченої ради                                         І.В. Миронець