Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ 28.12.2020 (понеділок) розпочнеться о 10.00 год (on-line Microsoft Teams)
Четвер, 24 грудня 2020 12:18

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

28 грудня 2020 року (понеділок) о 10:00 годині

відбудеться засідання Вченої ради

Черкаського державного технологічного університету.

(on-line Microsoft Teams)

Проєкт порядку денного:

1. Про річний план закупівель у Черкаському державному технологічному університеті на 2021 рік.

Доповідач: головний бухгалтер Антоненко Я.С.

2. Про затвердження Правил прийому до Черкаського державного технологічного університету в 2021 році.

Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Мильніченко С.М.

3. Про затвердження Положення про приймальну комісію Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Мильніченко С.М.

4. Про затвердження Положення про інформаційно-консультаційний центр Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: перший проректор Гончаров А.В.

5. Про затвердження Положення про кращу виховну роботу в Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: проректор з гуманітарно-виховних питань Лазуренко В.М.

6.Про затвердження Положення про академічну мобільність у Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: проректор з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків Фауре Е.В.

7. Про затвердження Положення про проведення ІІ Обласного фестивалю робототехніки «Робофест ЧДТУ – 2021».

Доповідач: завідувач кафедри приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій Бондаренко М.О.

8. Про затвердження Положення про кафедру прикладної лінгвістики та перекладу Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: завідувач кафедри прикладної лінгвістики та перекладу Лещенко Г.В.

9. Різне.

З повагою, секретар Вченої ради                                         І.В. Миронець