Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ 21.12.2020 (понеділок) розпочнеться о 10.00 год (on-line Microsoft Teams)
П'ятниця, 18 грудня 2020 10:40

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
21 грудня 2020 року (понеділок) о 10:00 годині
відбудеться засідання Вченої ради
Черкаського державного технологічного університету.
(on-lineMicrosoft Teams)

Проєкт порядку денного:

1. Про внесення змін у штатний розпис Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: перший проректор Гончаров А.В.

2. Звіт про роботу приймальної комісії Черкаського державного технологічного університету у 2020 році.

Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Мильніченко С.М.

3. Про стан гуманітарно-виховної роботи у Черкаському державному технологічному університеті, перспективи розвитку.

Доповідач: проректор з гуманітарно-виховних питань Лазуренко В.М.

4. Про річний план закупівель у Черкаському державному технологічному університеті на 2021 рік.

Доповідач: головний бухгалтер Антоненко Я.С.

5. Про затвердження Положення про порядок перезарахування навчальних дисциплін і визначення академічної різниці у Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

6. Про затвердження Положення про порядок визнання у Черкаському державному технологічному університеті результатів навчання, отриманих в умовах неформальної освіти.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

7. Про затвердження Порядку підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: проректор з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків Фауре Е.В.

8. Про внесення змін до Положення про асистентську науково-педагогічну практику здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії.

9. Про затвердження Положення про обласний конкурс учнівських робіт на тему «Права людини крізь призму сучасності».

Доповідач: завідувач кафедри історії та праваСтадник І.Ю.

10. Про затвердження плану роботи Вченої ради ЧДТУ на друге півріччя 2020-2021 навчального року.

Доповідач: секретар Вченої ради Миронець І.В.

11. Атестаційні справи.

12. Різне.

З повагою, секретар Вченої ради                                         І.В. Миронець