Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ 23.11.2020 (понеділок) розпочнеться о 10.00 год (on-line Microsoft Teams)
Четвер, 19 листопада 2020 10:09

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
23 листопада 2020 року (понеділок) о 10:00 годині
відбудеться засідання Вченої ради
Черкаського державного технологічного університету.
(on-line Microsoft Teams)

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Про результати ректорського контролю знань студентів.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

2. Про підсумки проходження практики здобувачами вищої освіти освітнього ступеня «магістр» Черкаського державного технологічного університету.

Доповідачі: декани факультетів.

3. Звіт про роботу Відокремленого структурного підрозділу «Смілянський промислово-економічний фаховий коледж Черкаського державного технологічного університету».

Доповідач: директор коледжу Кондратенко Г.М.

4. Про затвердження Положення про Відокремлений структурний підрозділ «Смілянський промислово-економічний фаховий коледж Черкаського державного технологічного університету».

Доповідач: директор коледжу Кондратенко Г.М.

5. Про затвердження Положення про організацію освітнього процесу в Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: перший проректор Гончаров А.В.

6. Про скорочення посад працівників та внесення змін у штатний розпис Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: перший проректор Гончаров А.В.

7. Про внесення змін до Положення про науково-технічну раду Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: проректор з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків Фауре Е.В.

8. Про внесення змін до Порядку атестації здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії в Черкаському державному технологічному університеті.

9. Про затвердження Положення про щорічну премію за вагомі наукові досягнення здобувачів вищої освіти черкаського державного технологічного університету.

10. Про затвердження Положення про студентський науковий гурток.

11. Про затвердження Положення про аспірантуру.

12. Про затвердження результатів І етапу Конкурсу проектів наукових досліджень і розробок, виконання яких розпочнеться у 2021 році за рахунок коштів державного бюджету, та рекомендації щодо подальшого проходження наукової та науково-технічної експертизи у другому етапі Конкурсу.

13. Про затвердження Положення про історико-соціологічний центр «Черкащина крізь призму усної історії» Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: завідувач кафедри історії та права Стадник І.Ю.

14. Конкурсні справи (заміщення вакантних посад завідувачів кафедр:

- приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій,
- електротехнічних систем,
- енерготехнологій,
- технології та обладнання машинобудівних виробництв,
- дизайну,
- промислового та цивільного будівництва,
- безпеки життєдіяльності,
- геодезії, землеустрою та будівельних конструкцій,
- загальної екології, педагогіки та психології,
- економіки та управління,
- обліку, аналізу і оподаткування,