Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ 19.10.2020 (понеділок) розпочнеться о 15.00 год (зал засідань, 1 корпус)
Вівторок, 13 жовтня 2020 16:59

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
19 жовтня 2020 року (понеділок) о 15:00 годині
відбудеться засідання Вченої ради
Черкаського державного технологічного університету.
(зал засідань, 1 корпус)

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Про внесення змін і доповнень до Статуту Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: перший проректор Гончаров А.В.

2. Про підсумки акредитації освітніх програм за 2019-2020 навчальний рік і завдання на 2020-2021 навчальний рік.

Доповідач: перший проректор Гончаров А.В.

3. Про затвердження Положення про щорічне рейтингове оцінювання діяльності науково­педагогічних працівників університету.

Доповідач: перший проректор Гончаров А.В.

4. Про підсумки вступної кампанії 2020 року.

Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Мильніченко С.М.

5. Про стан та перспективи проведення профорієнтаційної роботи в Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідачі: декани факультетів, завідувач підготовчого відділення Яшан О.О.

6. Про затвердження Положення про редакційну раду Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: начальник РВВ Литвин О.В.

7. Звіт про діяльність відділу аспірантури Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: завідувач аспірантури Паламарчук Н.О.

8. Про стан охорони праці та пожежної безпеки у Черкаському державному технологічному університеті та заходи щодо їх покращення.

Доповідач: начальник відділу охорони праці та цивільного захисту Тарасенко М.С.

9. Атестаційні справи.

10. Різне.