Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! Засідання ВЧЕНОЇ РАДИ 27.08.2020 (четвер) розпочнеться о 16.00 год (актова зала, 2 корпус)
П'ятниця, 21 серпня 2020 13:48

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
27 серпня 2020 року (четвер) о 16:00 годині
відбудеться засідання Вченої ради
Черкаського державного технологічного університету
(актова зала, 2 корпус)

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Про внесення змін у Положення про порядок обрання за конкурсом на посади науково-педагогічних працівників у Черкаському державному технологічному університеті.
Доповідач: перший проректор Гончаров Артем Володимирович.

2. Про внесення змін до Правил прийому до Черкаського державного технологічного університету в 2020 році.
Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Мильніченко Сергій Михайлович.

3. Звіти докторантів про виконання індивідуальних планів наукової роботи.
Доповідачі: проректор з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків Фауре Еміль Віталійович, докторанти.

4. Про затвердження плану роботи Вченої ради Черкаського державного технологічного університету на перше півріччя 2020-2021 навчального року.
Доповідач: секретар Вченої ради Миронець Ірина Валеріївна.

5. Про затвердження Положення про автомобільну школу Черкаського державного технологічного університету.
Доповідач: начальник відділу автошколи ЧДТУ Діденко Леонід Іванович.

6. Про зарахування в докторантуру Черкаського державного технологічного університету.

7. Конкурсні справи.

8. Різне.

З повагою, секретар Вченої ради                                                              І.В. Миронець