Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! Засідання ВЧЕНОЇ РАДИ 01.07.2020 (середа) розпочнеться об 11:00 ( 11:00 год, актова зала, 2 корпус)
П'ятниця, 26 червня 2020 09:03

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
01 липня 2020 року (середа) об 11:00

відбудеться засідання ВЧЕНОЇ РАДИ
Черкаського державного технологічного університету
(актова зала, 2 корпус)

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Про результати екзаменаційної сесії та підсумки роботи ЕК.
Доповідачі: декани факультетів.

2. Про внесення змін до Положення про стипендіальне забезпечення у Черкаському державному технологічному університеті.
Доповідач: перший проректор Гончаров Артем Володимирович.

3. Про затвердження Каталогу навчальних дисциплін вільного вибору здобувачів вищої освіти освітньо-наукового рівня доктора філософії Черкаського державного технологічного університету.
Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко Сергій Михайлович.

4. Про затвердження Положення про відділ проектів і програм у Черкаському державному технологічному університеті.
Доповідач: проректор з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків Фауре Еміль Віталійович.

5. Про затвердження Положення про юридичну клініку «Gratis» на базі Черкаського державного технологічного університету.
Доповідач: завідувач кафедри історії та права Стадник Ірина Юріївна.

6. Про затвердження Положення про службу охорони праці у Черкаському державному технологічному університеті.
Доповідач: начальник відділу охорони праці та цивільного захисту Тарасенко Майіса Сабіровна.

7. Про затвердження Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу у Черкаському державному технологічному університеті.

8. Розгляд претендентів на здобуття іменних стипендій Верховної ради України для молодих учених – докторів наук.

9. Атестаційні справи.

10. Різне.

З повагою, секретар Вченої ради                                                                                   І.В. Миронець