Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! Засідання ВЧЕНОЇ РАДИ 22.06.2020 (понеділок) розпочнеться о 15.00 (on-line засідання (Cisco Webex)
Четвер, 18 червня 2020 10:27

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

22 червня 2020 року (понеділок) о 15:00

відбудеться on-line засідання Вченої ради

Черкаського державного технологічного університету.

(початок реєстрації на on-line засідання з 14.45)

Проект порядку денного:

1. Про затвердження Положення про раду з організації виховної роботи в Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: проректор з гуманітарно-виховних питань Лазуренко В.М.

2. Про затвердження Положення про студентське містечко Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: проректор з гуманітарно-виховних питань Лазуренко В.М.

3. Про внесення змін в Положення про порядок та умови здійснення вибору навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

4. Про затвердження Каталогу навчальних дисциплін вільного вибору здобувачів вищої освіти магістерського освітнього рівня Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

5. Про затвердження освітніх та освітньо-наукових програм підготовки здобувачів вищої освіти у Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

6. Про виконання рішень Вченої ради за 2019-2020 навчальний рік.

Доповідач: секретар Вченої ради Миронець І.В.

7. Різне.

З повагою, секретар Вченої ради                                          І.В. Миронець