Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! Засідання ВЧЕНОЇ РАДИ 01.06.2020 (понеділок) розпочнеться о 15.00 (on-line засідання (Cisco Webex)
Середа, 27 травня 2020 14:48

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

01 червня 2020 року (понеділок) о 15:00

відбудеться on-line засідання Вченої ради

Черкаського державного технологічного університету.

(початок реєстрації на on-line засідання з 14.45)

Проект порядку денного:

1. Про внесення змін до Порядку проведення семестрового контролю та атестації здобувачів вищої освіти з використанням технологій дистанційного навчання в Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

2. Про внесення змін до Правил прийому до Черкаського державного технологічного університету в 2020 році.

Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Мильніченко С.М.

3. Про затвердження Концепції національно-громадянського виховання студентів у Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: проректор з гуманітарно-виховних питань Лазуренко В.М.

4. Про затвердження Положення про функціонування поштової скриньки «Скринька довіри» в Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: проректор з гуманітарно-виховних питань Лазуренко В.М.

5. Різне.

З повагою, секретар Вченої ради                                          І.В. Миронець