Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! Засідання ВЧЕНОЇ РАДИ 21.04.2020 (вівторок) розпочнеться о 15.00 (on-line засідання (Cisco Webex)
Середа, 15 квітня 2020 16:21

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

21 квітня 2020 року (вівторок) о 15:00

відбудеться on-line засідання Вченої ради

Черкаського державного технологічного університету.

(початок реєстрації на on-line засідання з 14.30)

Проект порядку денного:

• Про реорганізацію структурних підрозділів та внесення змін у штатний розпис університету.

Доповідач: ректор Григор О.О.

• Звіт проректора про господарську діяльність університету.

Доповідач: проректор Куницъкий М.П.

• Інформація про стан видання навчальної та наукової літератури в Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: начальник РВВ Литвин О.В.

• Про затвердження Положення про порядок та умови здійснення вибору навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти Черкаського державного технологічного університету.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

• Про затвердження Каталогу навчальних дисциплін вільного вибору здобувача вищої освіти Черкаського державного технологічного університету (блок дисциплін циклу загальної підготовки).

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

• Про затвердження Положення про порядок формування індивідуального навчального плану здобувача вищої освіти Черкаського державного технологічного університету.

• Різне.

З повагою, секретар Вченої ради                                          І.В. Миронець