Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! Засідання ВЧЕНОЇ РАДИ 17.02.2020 (понеділок) розпочнеться о 15.00 (зал засідань (кінозал))
Вівторок, 11 лютого 2020 16:13

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

17 лютого 2020 року (понеділок) о 15:00 в залі засідань (кінозал) (перший корпус) відбудеться засідання ВЧЕНОЇ РАДИ Черкаського державного технологічного університету.

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Про підсумки наукової та науково-технічної діяльності ЧДТУ за 2019 рік.
Доповідач: проректор з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків Фауре Е.В.

2. Про ухвалення річного фінансового звіту ЧДТУ за 2019 рік.
Доповідач: головний бухгалтер Антоненко Я.С.

3. Затвердження звітів щодо діяльності спеціалізованих вчених рад із захисту дисертацій у ЧДТУ за 2019 рік.
Доповідачі: вчені секретарі спеціалізованих вчених рад.

4. Звіт про результати зимової екзаменаційної сесії.
Доповідачі: декани факультетів.

5. Про затвердження Положення про співбесіди в Черкаському державному технологічному університеті.
Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

6. Про затвердження Положення про апеляційну комісію Черкаського державного технологічного університету.
Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

7. Про затвердження Положення про підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників Черкаського державного технологічного університету зі змінами та доповненнями.
Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

8. Про внесення змін в Положення про порядок поселення, проживання та виселення осіб, що навчаються у Черкаському державному технологічному університеті у гуртожитки студентського містечка ЧДТУ.
Доповідач: проректор з гуманітарно-виховних питань Лазуренко В.М.

9. Про затвердження Положення про комісію з питань роботи із службовою інформацією в Черкаському державному технологічному університеті.
Доповідач: завідувач канцелярією Чаленко В.В.

10. Про затвердження Положення про проведення ІІ Обласного фестивалю робототехніки «Робофест ЧДТУ 2020».
Доповідач: к.т.н., доцент Бондаренко Ю.Ю.

11. Атестаційна справа.

12. Різне.

З повагою, секретар Вченої ради                                                                                          І.В. Миронець