Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! Засідання ВЧЕНОЇ РАДИ 23.12.2019 (понеділок) розпочнеться о 14.00 (конференц-зал)
Вівторок, 10 грудня 2019 15:55

УВАГА! Засідання ВЧЕНОЇ РАДИ 23.12.2019 (понеділок)

розпочнеться о 14.00 (конференц-зал)

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

23 грудня 2019 року (понеділок) о 14:00 в конференц-залі (перший корпус) відбудеться засідання Вченої ради Черкаського державного технологічного університету.

Проект порядку денного:

1. Про річний план закупівель Черкаського державного технологічного університету на 2020 рік.
    Доповідає: головний бухгалтер Антоненко Я.С.
  2. Звіт про роботу приймальної комісії Черкаського державного технологічного університету у 2019 році.
    Доповідає: відповідальний секретар приймальної комісії Мильніченко С.М.
  3. Про затвердження Правил прийому до Черкаського державного технологічного університету в 2020 році.
    Доповідає: відповідальний секретар приймальної комісії Мильніченко С.М.
  4. Про затвердження Положення про приймальну комісію Черкаського державного технологічного університету.
    Доповідає: відповідальний секретар приймальної комісії Мильніченко С.М.
  5. Про затвердження Положення про асистентську науково-педагогічну практику здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії.
    Доповідає: проректор з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків Фауре Е.В.
  6. Про внесення змін в Кодекс академічної доброчесності Черкаського державного технологічного університету.
  7. Різне.

З повагою, секретар Вченої ради                                          І.В. Миронець