Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! Засідання ВЧЕНОЇ РАДИ 12.12.2019 (четвер) розпочнеться о 15.00 (конференц-зал)
Вівторок, 10 грудня 2019 14:35

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

12грудня 2019 року (четвер) о 15:00 в конференц-залі (перший корпус) відбудеться засідання Вченої ради Черкаського державного технологічного університету.

Проект порядку денного:

1. Про стан гуманітарно-виховної роботи в ЧДТУ, перспективи розвитку.
Доповідач: проректор з гуманітарно-виховних питань Лазуренко В.М.

2. Про затвердження «Положення про силабус навчальної дисципліни Черкаського державного технологічного університету».
Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

3. Про затвердження «Положення про моніторинг стейкхолдерів щодо якості освіти і освітньої діяльності Черкаського державного технологічного університету».
Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

4. Про затвердження «Положення про порядок відрахування, переривання навчання, поновлення і переведення осіб, які навчаються у Черкаському державному технологічному університеті, а також надання їм академічної відпустки».
Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

5. Про внесення змін в «Положення про систему внутрішнього забезпечення якості вищої освіти у Черкаському державному технологічному університеті.
Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

6. Про внесення змін до Статуту Черкаського державного технологічного університету.
Доповідач: перший проректор Ланських Є.В.

7. Про затвердження плану роботи Вченої ради на друге півріччя 2019-2020 навчального року.
Доповідач: секретар Вченої ради Миронець І.В.

8. Різне.

З повагою, секретар Вченої ради                                         І.В. Миронець