Ви тут: ЧДТУ Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Оголошення, конференції Запрошення до участі в міжнародній конференції: Наука та виклики сьогодення – перспективи для молодих дослідників (Польща)
П'ятниця, 05 липня 2013 09:15

Інститут Соціально-Економічних Наук у Лодзі має приємність запросити Вас прийняти участь в міжнародній e-конференції

Наука та виклики сьогодення – перспективи для молодих дослідникі.

Наше запрошення адресоване головним чином до молодих дослідників з Польщі, Німеччини, Росії i України, які хочуть поділитися своїми досягненнями, досвідом, думками та ідеями а також узяти участь у віртуальній дискусії серед міжнародних дослідників і вчених.

E-конференціявключає в себе три тематичні групи:
Наука та виклики сьогодення - досягнення та результати наукових робіт молодих вчених
Молоді вчені в області науки і вищої освіти - різні країни, різні перспективи
Партнерство, співробітництво, обмін досвідом - найкращі практики міжнародних проектів, реалізовані вченими з Польщі, Німеччини, Росії та України

Важлива інформація:
На конференція єможливість представитиповний текстстатті абокоротку анотацію.
Статтю /анотацію можна переслати на одній з п'яти мов конференції: англійській, польській, німецькій, російській, українській.
Реєстрація відкрита до: 31.08.2013
Реєстраційна оплата: 30 євро
Термін надсилання матеріалів до: 31.10.2013
Місце конференції: он-лайн (25-27.11.2013)
Всі представлені статті після позитивного відгуку будуть опубліковані в електронному вигляді після конференції .

Білше інформації на тему e-конференціїможна знайти на сторінці:www.conference.inse.pl

На цій сторінці Ви зможете також знайти карту а такожреєстраційну форму.

Ласкавопросимо!

Катажина Ксенжопольска