,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Новини

  Шановні майбутні енергоаудитори! У Черкаському державному технологічному університеті оголошено карантин.

  Про це йдеться у наказі ректора університету від 12.03.2020 №101/01.

  На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 №1/9-154 тимчасово з 12.03.2020 по 03.04.2020 призупинено відвідування університету здобувачами вищої освіти. У зв'язку з цим також призупинено на невизначений термін проведення курсів та атестацію енергоаудиторів. По закінченню карантину ми знову розпочнемо роботу. Осіб, які виявили бажання навчатися на наших курсах та зареєструвалися за формою, буде завчасно поінформовано про дату початку курсів за телефоном або електронною поштою. Дякуємо за розуміння.

   Доценти кафедр електротехнічних систем Валентин Ткаченко та енерготехнологій Сергій Беспалько за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) у лютому місяці прийняли участь у чотириденному тренінгу з особливостей термографічного обстеження громадських будівель, що проходив у м. Фельдафінг (Німеччина).
  Під час проходження тренінгу було охоплено наступні теми: теорія та практика термографічного обстеження будівель; практичні вправи здійснення термографічних фотографій будівель; аналіз параметрів об’єкта на основі термограм; оцифровка термографічних зображень; аналіз дефектів теплоізоляції, температурних містків, визначення точки роси, вологості та пошкодження будівель.
  Отримані знання та набуті навички будуть використані в навчальному процесі кафедр електротехнічних систем та енерготехнологій, а також при професійній підготовці енергоаудиторів.
  Черкаський державний технологічний університет щиро вдячний організатору тренінгу – Німецькому товариству міжнародного співробітництва (GIZ)та представникам фірми TOPAGmbHза надану можливість підвищення професійного рівня співробітників, забезпечення актуальними і корисними матеріалами, доброзичливу й сприятливу до навчання атмосферу та досконалу організацію тренінгу.
 

ЧЕРКАСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЗАПРОШУЄ СЛУХАЧІВ

  із базовою профільною вищою інженерною освітою пройти курси професійної підготовки енергоаудиторів для роботи з Фондом енергоефективності (за матеріалами проекту GIZ «Підтримка національного Фонду енергоефективності»).

  Програма навчання розрахована на підготовку висококваліфікованих та компетентних енергоаудиторів, які зможуть виконати енергетичний енергоаудит будівлі та підготувати технічний і економічний аналіз, видавати сертифікати енергетичної ефективності будівель відповідно до законодавства України, сприяти об’єднанням співвласників житла в підготовці необхідних заяв та документів для роботи з Фондом енергоефективності України.

  З навчальною програмою професійної підготовки енергоаудиторів для роботи з фондом енергоефективності можна ознайомитися за посиланням.

  Вартість навчання диференційована, залежить від кількості слухачів в групі.

  Дата проведення навчальних курсів визначається виходячи із мінімально необхідної кількості слухачів.

  Для реєстрації на курс професійної підготовки енергоаудиторів необхідно заповнити форму за посиланням.

  Проходження курсу професійної підготовки енергоаудиторів для роботи з Фондом енергоефективності (за матеріалами проекту GIZ «Підтримка національного Фонду енергоефективності») надає слухачам додаткову можливість успішно пройти професійну атестацію осіб, які мають намір провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем у атестаційній комісії Черкаського державного технологічного університету та отримати атестати державного зразка з внесенням до бази даних атестованих енергоаудиторів.

  Детальнішу інформацію можна за телефонами (047) 251 15 72, (067) 416 89 47 або електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  18 грудня атестаційною комісією, яка створена завдяки тісній співпраці Черкаського державного технологічного університета з Державним агентством із енергоефективності та енергозбереження України, відбулася чергова професійна атестація енергоаудиторів, які проводитимуть діяльність у сфері сертифікації енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем і будівель.

  У Черкаському державному технологічному університеті з 03 по 13 грудня проходили курси професійної підготовки енергоаудиторів для роботи з Фондом енергоефективності (за матеріалами проекту GIZ «Підтримка національного Фонду енергоефективності»).

  В рамках курсів були розглянуті основні алгоритми виконання енергетичного аудиту з метою проведення енергетичної сертифікації будівель.

  Енергетичний сертифікат будівлі, є першим і останнім етапом та невідкладною складовою комплекту документації щодо співпраці ОСББ з Фондом енергефективності в частині співфінансування на впровадження енергоефективних заходів. Цей сертифікат повинен розроблятися фаховими, атестованими енергоаудиторами.

   Показово є те, що ЧДТУ входить до тієї невеликої кількості університетів України, які є учасниками програми «Заклади вищої освіти – платформа для підготовки висококваліфікованих енергоаудиторів» та мають досвід підготовки фахівців з сертифікації енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем будівель. «Без підготовки професійних енергоаудиторів та якісного аналізу споживання ресурсів рухатися вперед на шляху впровадження реформ неможливо. Саме від компетентної та фахової роботи енергоаудитора залежить сьогодні успішність впровадження реформи енергоефективності в Україні» - зазначив Олег Григор. Також вінпривітав  випускників курсів та вручив їм свідоцтва про успішне закінчення курсів.

   До привітань приєдналися голова атестаційної комісії Олександр Ситник, його заступник Валентин Ткаченко та інші учасники проекту.

   Випускники курсів Адам Заїка, Михайло Купчин та інші, професійною діяльністю яких є проектування та будівництво нових будівель, реконструкції будівель, проектування інженерних систем будівель  зазначили, що організацією курсів, тренерами, насиченістю програми були приємно здивовані.

  Програма була наповнена практичними завданнями під час яких використовувалось спеціальне сучасне лабораторне обладнання, яке є у наявності на кафедрах електротехнічних систем та енерготехнологій, досліджувалися реально-працюючі системи енергозабезпечення будівель. Найбільшою несподіванкою для слухачів була практична робота зі збору необхідної інформації на реальному об’єкті (житловій будівлі) для складання енергетичного сертифікату будівлі та домашня робота. Також цікавими були організовані у рамках курсу зустрічі із запрошеними представниками брендів Caparol, Baumit, ТОВ "АРКА-ПЛЮС", регіональним радником програми IFCз підтримки Фонду енергоефективності.

Сторінка 1 із 3