Вівторок, 24 січня 2017 22:59

Про конференцію

Засновником та організатором Міжнародної науково-технічної конференції "Обробка сигналів і негаусівських процесів" є кафедра радіотехніки, телекомунікаційниї і робототехнічних систем Черкаскього державного технологічного університету, який організує її проведення та публікацію відповідних матеріалів.

Конференція проводиться раз на на два роки.

Мови конференції - українська, англійська, російська.

Учасниками конференції можуть бути громадяни України та інших країн, що представили оформлені згідно чинних правил матеріали, які відповідають програмним цілям конференції та сплатили організаційний внесок у встановленому організаторами конференції порядку.

Тези доповідей будуть сформовані у збірку праць та опубліковані до початку роботи конференції. Розширені матеріали доповідей, виголошені та схвалені на конференції, й оформлені згідно вимог до статей, можуть в подальшому бути опубліковані в фаховому виданні «Вісник ЧДТУ».