Ви тут: ЧДТУ Науково-дослідний інститут Новини, оголошення hotline.finance оголошує конкурс для учнів та студентів, у якому можна отримати грант на 20 000 грн
Середа, 03 квітня 2024 12:21

Сервіс онлайн-страхування hotline.finance оголошує запуск конкурсу для учнів старших класів та студентів, незалежно від спеціальностей. Учасникам пропонується дослідити сферу діджитал-страхування та написати статтю на тему: «Історія з майбутнього: як штучний інтелект може змінити світ страхування». Це унікальна можливість не тільки спробувати себе в ролі експерта майбутнього страхового ринку, а й отримати грант у 20 000 грн.

Мета конкурсу

Конкурс має на меті мотивувати та зацікавити учасників поглибити свої знання у сфері страхування, такої важливої для кожного. Ви зможете висловити власні думки, як технології вплинуть на страхування через 10-20 років.

Хто може взяти участь

- Учні українських закладів освіти;
- Студенти українських закладів освіти.
Вікова категорія: 16 - 25 років.

Умови отримання стипендії

Щоб взяти участь у конкурсі на отримання одноразової стипендії (20 000 грн), необхідно відправити свою роботу (твір/стаття/есе) на електронну пошту [email protected], вказавши в темі листа «Конкурсна робота».

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

- У листі вкажіть свої ПІБ, назву закладу освіти та контакти для зв'язку;
- Документ із конкурсною роботою приймаються тільки у форматі Google Docs з відкритим доступом.

Переможця буде обрано у зазначений нижче термін на підставі рішення hotline.finance.

Вимоги до статті

- Робота має відповідати темі: «Історія з майбутнього: як штучний інтелект може змінити світ страхування»;
- Мова написання - українська;
- Стаття повинна бути унікальна (перевіряємо через спеціальні сервіси);
- Заборонено використовувати ШІ у процесі написання роботи (також перевіряємо);
- Об'єм тексту — від 3500 до 5000 символів без пробілів;
- Якщо в процесі написання були використані додаткові джерела, зробити перелік наприкінці тексту.

У пріоритеті статті, які будуть містити свіжий та оригінальний погляд на тему та передові технології, ШІ.

Терміни та порядок проведення конкурсу

- 27.03.2024 року - старт конкурсу та прийому робіт;
- 30.06.2024 року - останній день прийому статей;
- 10.07.2024 року - оголошення переможця;
- 10.07.2024 - 15.07.2024 року - нагородження переможця.

Питання - відповіді

Чи можна одному учаснику здати кілька робіт?

Ми приймаємо лише одну роботу від одного учасника. Інші варіанти розглядатися не будуть.

За якими критеріями оцінюватиметься робота?

До уваги братиметься виконання всіх умов конкурсу. Також перевага буде віддана учаснику, який найбільш оригінально, спираючись на цифрові технології, розкриє тему.

Хто оцінюватиме роботи?

Оцінювати роботи та обирати переможця буде суддівська колегія, яка складається із працівників hotline.finance.

Стипендія буде одноразова чи на постійній основі?

Стипендія від hotline.finance (грант) - одноразовий приз, який буде вручений переможцю.

Як переможець отримає свою нагороду?

Нагорода буде перерахована на банківський рахунок переможця або його батьків.