26 березня 2021 року стартував VII конкурс проекту “Scholarship в Україні” для студентів ЗВО. Грантонадавачами виступають партнери проекту:
• TurboZaim - сервіс порівняння фінансових послуг, який надає актуальну інформацію щодо пропозицій фінансових організацій.
• AVTOBOOM - компанія, яка займається підбором і поставкою “під ключ” автомобілів з Америки.
• Aweb - інтернет-маркетингове агенство.
• Codes.com.ua - сервіс.
В рамках цього конкурсу ними надається грант переможцям в розмірі 15 000 грн. Для участі в конкурсі студентам потрібно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих організаторами тем.
За умовами конкурсу участь можуть взяти студенти:
• громадяни України;
• 1 - 5 курсу (в т.ч. магістри);
• денної форми навчання;
• на контрактній та бюджетній основі.
Конкурс проходить у такому порядку:
1. Обов'язкова реєстрація на участь у конкурсі.
2. Збір і оцінка робіт запрошеним незалежним журі.
3. Вибір 3х кращих робіт в кожній тематиці.
4. Захист відібраних робіт.
Етапи проведення конкурсу:
1. Прийом заявок та робіт - з 26 березня по 5 липня 2021 року
2. Оцінка робіт членами журі - за 5 по 19 липня 2021 року
3. Захист робіт та нагородження переможців - липень 2021 року
За підсумками захисту будуть визначені переможці. Студенти, які посядуть 1-ші місця, отримають грант на навчання, а студенти, які посядуть 2-гі і 3-ті місця, отримають заохочувальні грошові призи.
ТЕМА: “Сучасний розвиток фінансових ринків в Україні та світі: проблеми та перспективи розвитку фондового ринку та недержавного пенсійного страхування”
Більше інформаціі за посиланням https://scholarship.in.ua/uk/project/vesna-lito-2021/