Ви тут: ЧДТУ Військова підготовка Новини Шановні студенти, випускники кафедри військової підготовки Сумського державного університету 2016 року!
Четвер, 16 червня 2016 12:46

Шановні студенти, випускники  кафедри військової підготовки Сумського державного університету !

При прибутті на навчальний збір  необхідно надати нижчеперелічені документи, які надають вам право отримати первинне військове звання "молодший лейтенант запасу":

1. Довідка військово-лікарської комісії (форма №4), згідно вимог наказу МОУ від 14.08.08р. №402 "Про затвердження положення про військово-лікарську експертизу в ЗСУ". Обстеження та видача проводиться в військовому комісаріаті за місцем навчання (проживання) або за місцем перебування на військовому обліку.

2. Характеристика з ВНЗ (деканату) завірена підписом і печаткою декана – 1.

3. Приписне свідоцтво (для чоловіків).

4. Копія диплому  ОКР "бакалавр" ("спеціаліст") лицева та зворотна сторони на  одній сторінці аркуша формату А-4  - 2 примірника.

Якщо вищезазначені документи не будуть надані своєчасно, студент не атестується до присвоєння військового звання "молодший лейтенант запасу" і в цьому році звання не присвоюється.