,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Військова підготовка Правила прийому на кафедру військової підготовки

Правила прийому на кафедру військової підготовки Сумського державного університету для проходження військової підготовки за програмою офіцерів запасу

ЗМІНИ

до наказу від 09.02.2021 року № 0108-І «Про оголошення та організацію конкурсного відбору на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової  підготовки в 2021 році» та Правил прийому на навчання

 

Враховуючи складну епідеміологічну ситуацію в регіонах України та на території Сумської області щодо поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, у зв’язку з ци на підставі рішення Сумської міської територіальної громади, на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», рішення засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій,  рекомендацій МОН України, наказу Управління освіти і науки Сумської міської ради, наказу ректора Сумського державного університету щодо організації навчального процесу здобувачів закладів вищої освіти під час загострення епідеміологічної ситуації в Україні, а також з  метою якісної організації та проведення конкурсного відбору серед громадян України для зарахування на проходження військової підготови за програмою офіцерів запасу в 2021 році, наказом ректора Сумського державного університету від 30.03.2021 року № 0318-І

ВНЕСЕНІ ЗМІНИ

до наказу від 09.02.2021 року № 0108-І «Про оголошення та організацію конкурсного відбору на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової  підготовки в 2021 році» та затвердженим цим наказом Правил прийому громадян України на кафедру військової підготовки Сумського державного університету для проходження військової підготовки за програмою офіцерів запасу у 2021 році, а саме:

Прийом документів від громадян України, які виявили бажання проходити військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу за контрактом, інші документи встановленого зразка, визначених в додатках Правил прийому продовжено до 31 липня 2021 року.

Прийом документів здійснюється в електронному вигляді через електронну пошту кафедри (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) або в паперовому вигляді "Новою поштою" за адресою  м. Суми, відділення № 4, телефон отримувача +380-50-801-27-47 на ім’я Супрун О.Ф.

Конкурсний відбір з громадянами які в повному обсязі представлять визначені для вступу документи, буде проведено з 01 травня  по 31 липня 2021 року за дистанційною формою з використанням Web-ресурсів  програми конкурсного відбору, розміщених на офіційному сайті кафедри в розділі «ВСТУП» (Вступні випробування онлайн).

Доступ до Web-ресурсів програми конкурсного відбору на офіційному сайті кафедри буде активовано з 01.05.2021 року.

Придатність громадян до військової служби за станом здоров'я визначається на підставі:

 - чоловіки: за результатами медичного огляду військово-лікарськими комісіями районних (міських) військових комісаріатів за місцем перебування на військовому обліку (реєстрації) з оформленням довідки за формою №4 (додаток 6).

- жінки: за результатами медичного огляду військово-лікарськими комісіями військових комісаріатів за місцем проживання (навчання) з оформленням довідки за формою №4 (додаток 6).

Медичний огляд проводиться за направленням від КВПСумДУ. Направлення для проходження ВЛК оформлюються і отримуються:

- громадянами з числа здобувачів вищої освіти ЗВО м. Суми (СНАУ, СДПУ, СФХНУВС) з якими укладені договірні відносини про військову підготовку, через відповідальну особу за облік і організацію військової підготовки в ЗВО. Громадянами з числа здобувачів вищої освіти СумДУ, через деканат університету або кафедру військової підготовки за попередньою заявкою.

- громадянами з числа здобувачів вищої освіти ЗВО інших міст, з якими укладені договірні відносини про військову підготовку, через відповідальну особу за облік і організацію військової підготовки в ЗВО;

- громадянами, які вже мають ступінь вищої освіти та здобувачами вищої освіти інших ЗВО, через кафедру військової підготовки СумДУ, "Новою поштою" або електронною  поштою за попередньою заявкою.

Довідка військово-лікарської комісії про придатність до військової служби за станом здоров’я може бути надіслана пізніше вказаних термінів, враховуючи терміни роботи комісій під час карантинних обмежень але не пізніше 02 серпня 2021 року.

Громадяни з числа здобувачів вищої освіти всі визначені документи для вступу подають відповідальній особі за облік і організацію військової підготовки в ЗВО, призначеної ректором ЗВО, яка організовує збір визначених документів та складає список здобувачів вищої освіти ЗВО, які виявили бажання пройти військову підготовку з узагальненими даними про підсумки складання ними підсумкового контролю за попередні курси навчання за 100 бальною шкалою (додаток 9,1, 9.2 Правил). Узагальнений список подається ректору ЗВО на затвердження. До списку додаються заяви громадян про їх бажання пройти військову підготовку. За резолюцією декана факультету (директора інституту) здобувачі вищої освіти, які мають академічні заборгованості, або низькі морально-ділові якості, до списку не включаються.

Затверджені ректорами ЗВО списки абітурієнтів, їх заяви та копії документів, які визначені в п.2.6 Правил, направляються для розгляду до відбіркової комісії КВП СумДУ в електронному вигляді на електронну пошту кафедри в форматі документа doc/docx або pdf з найменуванням файлу "назва ЗВО, ВСТУП" та в друкованому вигляді "Новою Поштою" за адресою м. Суми, відділення № 4, телефон отримувача +380-50-801-27-47 на ім’я Супрун О.Ф.

Громадяни, які вже мають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, визначені в п.2.6 Правил документи надсилають на адресу відбіркової комісії КВПСумДУ в електронному вигляді на електронну пошту кафедри в форматі документа doc/docx або pdf з найменуванням файлу "Гр. Укр. з в/о, ПІБ, ВСТУП" або в друкованому вигляді "Новою поштою" за адресою  м. Суми, відділення № 4, телефон отримувача +380-50-801-27-47 на ім’я Супрун О.Ф.

Рейтинг абітурієнтів за результатами вступних випробувань буде відповідати сумі балів, набраних при оцінці рівня знань з допризовної підготовки та рівня успішності навчання.

При цьому оцінка рівня фізичної підготовки враховується:

- для здобувачів вищої освіти - як середня арифметична оцінок з дисципліни "Фізичне виховання" за попередні семестри навчання в ЗВО, які будуть надані згідно довідки ЗВО, завіреної деканом факультету (директором інституту);

- для громадян, які вже мають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра буде враховуватись підсумкова оцінка, яка визначена в додатку до диплому про вищу освіту.

Додаток 2 Правил прийому "Розклад конкурсного відбору громадян України для зарахування на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу на Кафедру військової підготовки Сумського державного університету в 2021 році" вважати таким, що втратив чинність.

Решту положень Правил залишаються незмінними.