Ви тут: ЧДТУ Військова підготовка Новини Студентам, які навчаються на випускному курсі кафедри військової підготовки Сумського державного університету
Четвер, 18 червня 2015 13:20

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України  від  01.02.2012 № 48 “Про затвердження Порядку проведення військової підготовки студентів вищих навчальних закладів за програмою підготовки офіцерів запасу”, спільних наказів Міністерства оборони України та Міністерства освіти і науки України від 15.08.2013 № 1190/560 "Про затвердження Положення про військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів", від 11.11.04 № 531/857 “Про затвердження Інструкції про організацію підготовки офіцерів запасу з числа студентів вищих навчальних закладів” та наказу Командувача Сухопутних військ ЗС України від 29.04.2015 року № 183 „ Про організацію проведення у 2015 році навчальних зборів зі студентами, які навчаються за програмами підготовки офіцерів запасу” зі студентами ВНЗ, які навчаються на випускному курсі кафедри військової підготовки СумДУ за програмою підготовки офіцерів запасу в липні 2015 року сплановано навчальний збір, як завершальний етап військової підготовки на базі військової частини А1476 м. Суми.

Термін проведення навчального збору: з 03.07 по 01.08.2015 року.

Місце проведення: м. Суми, вул. Кондратьєва, 165, військова частина А-1476.

Етапи навчального збору:

І – 06.07.2015р. – прибуття студентів до в/ч А-1476 (КВП СумДУ), влаштування, організація життєдіяльності.

ІІ – з 07 по 19.07.2015р. – практичні заняття за розкладом навчального збору на базі військової частини А-1476.

ІІІ –  з 20.07. по 01.08.2015р. –  заняття на базі КВПСумДУ за розкладом навчального збору.

Студентам при собі мати:

- документи згідно додатку 1 (для тих хто не надав раніше);

- військову форму одягу;

- спортивну форму одягу;

- 2 комплекти постільної білизни (односпальні);

- столове приладдя (тарілка – 1-2, чашка – 1, ложка – 1, виделка – 1, або укомплектований військовий казанок);

- засоби особистої гігієни;

- зошити з навчальних предметів;

- письмові приладдя;

- кошти на проїзд, зворотній напрямок та особисті потреби.

За більш детальною інформацією звертатись за адресою: м. Суми, вул. Кондратьєва, 165, “Кафедра військової підготовки СумДУ”,  тел. ( 0542) 62-83-15,  E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Примітка:

- пункт збору при прибутті (відбутті): м. Суми, вул. Кондратьєва, 165, (контрольно-пропускний пункт в/ч А1476). Їхати: від залізничного вокзалу – маршрутне таксі №12,14, зупинка генерала Морозова (Гамалія), від автовокзалу - маршрутне таксі №15, зупинка ЗОШ №1.

- проживання студентів у приміщеннях казармено-житлового фонду та військових наметах в/ч А-1476 – безкоштовно (за рахунок МО України);

- 3-и разове харчування студентів в їдальні в/ч А-1476 по нормам військовослужбовців строкової служби – безкоштовно (за рахунок МО України).

Додаток 1

Шановні студенти, випускники  кафедри військової підготовки Сумського державного університету !

При прибутті на навчальний збір  необхідно надати нижчеперелічені документи, які надають вам право отримати первинне військове звання "молодший лейтенант запасу":

1. Довідка військово-лікарської комісії (форма №4), згідно вимог наказу МОУ від 14.08.08р. №402 "Про затвердження положення про військово-лікарську експертизу в ЗСУ". Обстеження та видача проводиться в військовому комісаріаті за місцем навчання (проживання) або за місцем перебування на військовому обліку.

2. Автобіографія (2 прим. - 1 від руки, 1 печатний);

3. Характеристика з ВНЗ (деканату) завірена підписом і печаткою декана – 1.

4. Приписне свідоцтво (для чоловіків).

5.  Фото в військовій формі:

- 9 х 12 – 1шт (зі зворотного боку з позначкою олівцем прізвища, ім’я по батькові);

- 3,5 х 4,5 – 4 шт. (без кутка, зі зворотного боку з позначкою олівцем ПіБ);

6. Копія диплому  ОКР "бакалавр" ("спеціаліст") лицева та зворотна сторони на  одній сторінці аркуша формату А-4  - 2 примірника.

7. Копії: першої сторінки паспорту та ідентифікаційного коду – 2 прим. (на одній сторінці аркуша А-4).

Якщо вищезазначені документи не будуть надані своєчасно, студент не атестується до присвоєння військового звання "молодший лейтенант запасу" і в цьому році звання не присвоюється.