,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Військова підготовка Новини До уваги курсантів, що завершують навчання за програмою офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки Сумського державного університету
Вівторок, 10 березня 2015 14:44

До уваги курсантів, що завершують навчання за програмою офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки Сумського державного університету

Шановні студенти, випускники  кафедри військової підготовки Сумського державного університету 2015 року!

 

На  початок проведення навчального збору 03 липня 2015року, який завершує навчання за програмою офіцерів запасу  на кафедрі військової підготовки Сумського державного університету, необхідно надати нижчеперелічені документи, які надають вам  право проходити навчальний  збір та атестуватись до присвоєння первинного військового звання "молодший лейтенант запасу":

1. Довідка військово-лікарської комісії (форма №4), згідно вимог наказу МОУ від 14.08.08р. №402 "Про затвердження положення про військово - лікарську експертизу в ЗСУ". Обстеження та видача проводиться в військовому комісаріаті за місцем знаходження ВНЗ  або за місцем перебування на військовому обліку. Для дівчат в військовому комісаріаті за місцем знаходження ВНЗ або за місцем проживання.

2. Характеристика з ВНЗ (завірена печаткою ВНЗ або деканату(факультету).

3.  Приписне свідоцтво (для хлопців).

4. Копія диплому  ОКР "бакалавр" ("спеціаліст") лицева та зворотна сторони на  одній сторінці аркуша формату А-4  - 2 примірника (якщо диплом не виданий до 04.07.14р.  копії дозволяється надати до початку випускного іспиту).

     Якщо вищезазначені документи не будуть надані своєчасно, студент до зборів не допускається і відповідно не атестується до присвоєння військового звання "молодший лейтенант запасу".                 

Командиру навчального взводу прошу довести вимоги до кожного студента з метою їх виконання.

          
        З  повагою,

Начальник кафедри військової підготовки 

Сумського державного університету  полковник                              М.М.ЛЯПА