,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Військова підготовка Новини До уваги студентів ЧДТУ, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки СумДУ. Двотижневий табірний збір для проведення практичної складової програми навчання буде проводитися в терміни:
Середа, 27 серпня 2014 15:06

До уваги студентів ЧДТУ, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки СумДУ. Двотижневий табірний збір для проведення практичної складової програми навчання буде проводитися в терміни:

УВАГА. ТЕРМІНИ ТАБІРНОГО ЗБОРУ БУДУТЬ ЗМІНЮВАТИСЬ.

слідкуйне за оголошеннями.

 

 Організація та проведення табірного збору буде включати:

 

 3. З собою мати:

- військову та спортивну форми одягу;

- загальні зошити – 7 шт., письмові прилади;

- особисті прилади гігієни, комплект постільної білизни (по можливості);

- копії паспорту (1,2,11 стр.) та ідентифікаційного коду (для укладання контракту);

- копію квитанції про оплату за 1 семестр навчання 2014-15 н.р. в розмірі 2500 грн. за рахунком: СумДУ р/р 31259201105677 в ГУДКСУ Сумської області МФО 837013 код 05408289, призначення платежу 25010100 (за навчання на кафедрі військової підготовки). Квитанція повинна бути виписана на прізвище, ім’я, по батькові студента. Оплата повинна бути здійснена до початку занять.

- теплі речі на випадок погіршення погодних умов;

- для бажаючих відвідувати плавальний басейн – медичну довідку, плавальний одяг;

Для студентів другого року навчання крім того мати документи, для оформлення особової справи для присвоєння військового звання  “молодший лейтенант запасу”:

1) Автобіографія (2 прим. - 1 від руки, 1 печатний);

2) Фото в військовій формі:

- 9 х 12 – 1шт (зі зворотного боку з позначкою олівцем прізвища, ім’я по батькові);

- 3,5 х 4,5 – 4 шт. (без кутка, зі зворотного боку з позначкою олівцем прізвища, ім’я по батькові);

3) Копії: першої сторінки паспорту та ідентифікаційного коду – 2 прим. (на одній сторінці аркуша А-4).

4. Для студентів 1 року навчання, набору 2014 року на кафедрі є можливість забезпечення за особистий рахунок військовою формою одягу (камуфляж) згідно особистих розмірів: кашкет – 40 грн., футболка – 40 грн., літня повсякденна ф/о –170-250 грн., взуття (бирці) – 220-330 грн., офіцерська портупея – 80 грн., польова офіцерська сумка – 100 грн., комплект фурнітури – 40 грн. Всього за комплект – 690-870 грн. Ціни вказані відповідно якості одиниць комплекту. Форму одягу можна придбати самостійно, але мати з собою на час проведення табірного збору. Форма одягу після закінчення навчання залишається студентам.

Крім того передбачити кошти на особисті потреби, зворотну дорогу та 100 грн. для укладання договору страхування особистого життя та здоров’я на весь період навчання на кафедрі військової підготовки згідно чинного законодавства.

 Звертаємо увагу, що студенти, які будуть відсутні без поважних причин на заняттях під час проведення табірного збору в визначені терміни, або не здійснять своєчасно оплату за 1 півріччя 2014-15 н.р. автоматично відраховуються з кафедри військової підготовки.

 За додатковою інформацією і роз’ясненнями звертатись за адресою:

м. Суми, вул. Кондратьєва, 165, “Кафедра військової підготовки СумДУ”.

Тел. ( 0542) 62-83-15

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.