Ви тут: ЧДТУ Військова підготовка Новини СПИСОК студентів ЧДТУ, які рекомендовані до зарахування для навчання за програмою підготовки офіцерів запасу
Середа, 30 липня 2014 18:00

Завантажити прикріплення:

Студенти Черкаського державного технологічного університету, які за результатами конкурсного відбору рекомендовані відбірковою комісією до зарахування для навчання за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки Сумського державного університету в 2014-2016 навчальних роках.

Факуль

ТЕ-25

ІВАНОВА Яна Костянтинівна

РЕКОМЕНДУВАТИ

Студентам рекомендованим до зарахування на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки Сумського державного університету необхідно до 01.08.2014 надати особисту згоду на навчання звернувшись до Приймальної комісії ЧДТУ (к.102-1 к.).

В разі відмови рекомендованого студента з будь яких причин бути зарахованим на кафедру військової підготовки, пишеться власноруч, за особистим підписом студента, заява на ім’я начальника кафедри військової підготовки СумДУ (голови конкурсної комісії) згідно зразка (додаток), яка надсилається на адресу військової кафедри.

Для студентів, які мають недоліки в оформлені необхідних документів встановленого зразка, останній термін прийому документів до 02.08.2014р.

За додатковою інформацією і роз’ясненнями звертатись за адресою:

м. Суми, вул. Кандратьєва, 165, “Кафедра військової підготовки СумДУ”.